Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azok hazudtak nekem akikba...

Azok hazudtak nekem akikba megbíztam de miért? (többi lent)

Figyelt kérdés

a legjobbnak hitt barátaim a hátam mögött olyanokat csinálnak amiket nem igazán kéne és nem mondják el de én rájöttem és már teljesem biztos hogy minden igaz mert ezeket a dolgokat átbeszélték facen és belépve hagyták a telómon a facet tudom hogy nem szép dolog de elolvastam és azzal még nem is lenne bajom hogy ilyeneket csinálnak de hogy nem mondák el a "legjobb" barátjuknak...

mert rajtam kívül mindenki tudot róla a baráti körből..

(én mindíg mindent elmondtam nekik és őszinte voltam voltam velük de ők ezt is kihasználták..)

szerintetek is jobban megkéne válogatnom a barátaimat??



2014. jan. 18. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit csináltak? Miről írnak? Mert nem mindegy.
2014. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszer majd megfogod érteni, ha már kicsit idősebb leszel. A legjobb ha úgy teszel és gondolkodsz: Te a saját cselekedeteidért vagy felelős, ők övékéért. Te tegyél meg minden tőled telhetőt, hogy emberileg, egyéniségileg a tőled telhető legjobbat nyujtsd mindenkinek aki hozzád fordul.


És igen, jobban válogasd meg, kiért vállalsz felelősséget, kit nevezel barátodnak. Tingli tangli megbizhatatlan szavahitetlen áruló embert még havernak se. Ez alól egy kivétel lesz: ha az illetőtől gyermeked születik, mert akkor meg kell bocsájtanod neki, és ott kell állnod mellette, még akkor is ha már fizikálisan semmi közöd nem lesz hozzá. Ha bajba kerül neked kell rajta segíteni és oda kell állnod mellé támasznak.

2014. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És ne foglalkozz ki mit mond rólad, menj tovább az utadon, és minden rágalom, és hazugság amivel téged illettek peregjen le rólad. Idővel minden ki fog derülni, és azok akik téged rágalmaztak, hazudtak rólad fogják a legkínosabban érezni magukat(ha csak ennyivel fogják megúszni, de rendszerint különféle lelki bajokat és gyötrelmeket élnek át az ilyen emberek, egyik része depis lesz, a másik pánikbeteg és egyéb más lelki problémák, melyek később fizikaiba kerülnek fog megmutatkozni az életükön stb.). Te mondj igazat mindig, erre nagyon figyelj. Vagy ha nem akarsz megbántani az igazsággal senkit, akkor inkább hallgass és ne válaszolj.De hazudni ne hazudj.
2014. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 ittak olyan sokat hogy nem emlékeznek semmire és vágják az ereiket ehez aztis tudni kell hogy csak13 évesek vagyunk..
2014. jan. 18. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:
4 Szólj a szüleidnek, és mond el nekik. Ők tudni fogják mit kell tenni.
2014. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az egyik lány annya rájött csak nekem nem mondták el..
2014. jan. 18. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!