Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Fél éve vagyok...

Mit csináljak? Fél éve vagyok az új sulimban, és eddig volt egy lány akivel jóba vagyok/voltam, de azt mondta hogy barátkozzak másokkal is, és hogy ne mindig rajta lógjak.

Figyelt kérdés
Én próbálok másokkal is beszélni, néha sikerül is, de egyszerűen mintha kerülnének engem, és amikor odamegyek figyelembe se vesznek.. Segítsetek légyszi, mit csináljak? Komoly válaszokat légyszi.
2014. jan. 21. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ebben hogyan tudnánk így ismeretlenül segíteni? Egy társaságba való beilleszkedés olyan amit Neked kell végig csinálnom, nincs két egyforma eset, nincs általános recept. Nagy közhely, de tényleg igaz, hogy add önmagad, légy amilyen vagy. Ne próbálj meg egy szerepet magadra erőltetni, hogy menőbbnek tűnj és elfogadjanak, mert az feltűnő és szánalmas. Ne görcsölj, ne akarj minden áron valakire "ráakaszkodni", legyél olyan amilyen vagy és akkor előbb-utóbb bevonzod azokat az embereket akikkel egy hullámhosszon vagy. Persze legyél mindig nyitott, barátságos, adott esetben kezdeményező, hogy lássák hogy Te szeretnél barátkozni. Valószínűleg azért kerülnek mert túl görcsös vagy és ezt megérzik rajtad. Tudom, hogy ez egy nehéz szitu, de túl kell rajta esni.
2014. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!