Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csodálkozom, hogy el tudom...

Csodálkozom, hogy el tudom magamat viselni! Bepánikoltam! Több a sírógörcs mint valaha. Ilyen lehetseges?

Figyelt kérdés

(Bocsi az ekezet miatt, nincs turelmem)

Az iskolaban kezdodott, amikor minden a leheto legcsodasabb volt! Fiu es llany barataim is voltak, jol kijottunk. Meno voltam... talan tul meno az eddigi eletemhez kepest. Eddig mindig volt egy legjobb baratnom aki megmondta hogy mit csinaljak, igy tudtam mit akarok. Legjobb baratnom jelenleg nincs, mindet elvesztettem. A humorom neha engem is meglepett, mennyire jo.A lenyeg hogy ilyen eletet szannek mindenkinek. Volt egy szunet... ahol ezek szerint megvaltoztam... egyik pillanatrol a masikra a szemelyisegem mindenkit elkezdett zavarni, meg a sulin kivuli haverok is eltavolodtak tolem. Nem erdekli oketamit mondok, viccelek, gusztustalannak tartanak es ugy erzem mintha delutanonkent azert gyulnenek ossze hogy kibeszeljenek. Nem birom! Egy legjobb baratno kene vagy valami csak nem tudom eldonteni hogy konnyu eset vagyok e vagy nem. Fogalmam sincs semmirol! Rohamoznak a kepzeletbeli ellenem keszulo osszeeskuveselmelletek stb. Ez burkoltan az utobbi 2 honapom. Tanacs. Biztato szo. vagy ha ez sok egy minden rendben lesz is eleg csak bizzon benem valaki! Konyorgok!


2014. jan. 21. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! hány éves vagy?
2014. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
talán túl beképzelt lettél..
2014. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!