Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 3 hónapja elköltöztünk. De én...

3 hónapja elköltöztünk. De én ott maradtam a régi sulimba, mert be kell fejeznem az utolsó évet. Hétvégenként haza járok de itt ahol vagyok, nincs egy barátom sem. Senkit nem ismerek. Szerintetek hogy kéne ismerkednem?

Figyelt kérdés
ti mit tennétek?

2014. jan. 24. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

ezt most nem értem. ha a régi sulidba jársz, hogy nem ismersz senkit sem. A régi oszt.társaidat azért igen, nem?

Na de ez mindegy is, én azt csinálnám, hogy ha van egy ilyen össznépi buli vagy program mindenképpen elmennék, még akkor is ha az elején egyedül leszek.Ha a sulisokkal akarsz. De ha a városba, akkor mondjuk vmi konditerembe menj el, vagy futni,vagy ülj be egy bárpultos helyre egyedül a bárpulthoz, és ott adódhat valami...

2014. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alaque ***** válasza:
Bocsánat, véletlen lepontoztam az előzőt, pedig 50%-ra akartam. Sajnálom.
2014. jan. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ott vannak a régi osztálytársaim.de ha szünet van pl. Akkor :) igazad van ebben majd ma elmegyek valahova:) köszönöm szépen:)
2014. jan. 25. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. na hogy állsz eddig?:)
2014. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!