Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy bírjak még ki 1 évet? 14/L

Hogy bírjak még ki 1 évet? 14/L

Figyelt kérdés
Az osztályomról röviden. Mint már korábban is említettem van egy főgonosz. Az egyik "barátnőm,, egy kétszínű sz*rházi ostoba féreg. Egyik percben kedves másikban hátbaszúr, amikor nem vagyok bent. A fiú "barátom,, játsza, hogy barát, közben kibeszél. A legjobb barátnőm mellettem áll, de ezek 3-an utálnak vagy én nemtom. :(

2014. jan. 27. 18:00
 1/9 Emberek ***** válasza:
ne vedd figyelembe őket, éretlen tyúkok, akik azt hiszik milyen menők ezzel a mentalitással. nem rólad állítanak ki értelmi bizonyítványt, hanem magukról! ha te is lesüllyedsz akkor meg nincs értelme az egésznek.
2014. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

úgy ahogy én 10 évet...

ne foglalkozz velük keress 1 olyan embert aki nem ilyen veled és kész!

2014. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz velük! Már nem kell túl sok időt kibírnod. Én is hasonlóan érzek, már alig várom, hogy középsuliba menjek, bár nekem azért ennyi bajom nincs az osztályommal. Nekünk inkább az osztályközösség van szétesve, és hát így nem túl jó oda járni. 14/F
2014. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én kibírtam 12 évet, leköptek megaláztak, méghozzá nem hárman, hanem 33an! te is kibírsz 1 évet
2014. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi, nagyon jó tanácsok ezek :) 14/F neked pl. mi volt a legnehezebb?
2014. jan. 27. 19:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát főleg tavaly voltak nehéz pillanatok, amikor néhány "haverom" a hátam mögött mindenfélét mondott rólam (ami persze nem igaz), de nem számítottak rá, hogy vissza fogom hallani. Ahhoz nem elég menők, hogy szemtől szembe mondják... Idén viszont már tényleg csak az osztályközösséggel van baj pl. már senki semmilyen helyzetben nem áll ki a másik mellett , de egyik haverommal (aki tényleg haverom) ugyanabba a középiskolába akarunk menni, és már valahogy átvészeljük ezt a tanévet. Próbáld meg valahogy te is! Már nem olyan sok idő. :)
2014. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazad van. Megpróbálom :)
2014. jan. 27. 20:22
 8/9 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ilyen emberek mindig is lesznek az életedben.:D Viszont idővel megtanulsz majd szelektálni (esélyes, hogy csalódások által) és megtalálod a helyed. :) Velem is így történt. Ne törődj velük. Tarts fenn egy haveri viszonyt, aztán ha bármi negatívumot mondanak rólad akkor azt meg ne vedd fel. Tudom nehéz, de ha látják, hogy téged nem érdekel amit csinálnak akkor majdcsak abbahagyják. Meg amúgy... Örülj neki, hogy te nem vagy ekkora tapló. Ezek azthiszik, hogy a valóélet olyan mint a kib*szott Gossip Girl. Nem csak téged, hanem egymást is kibeszélik. Értéktelen emberek.
2014. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, fején találtad a szöget. Most a legjobb barátnőmet beszélték ki és a hülye főgonosz csaj meg el akarja venni tőlem őt, nagyon egy bolond! És ő mindig váltogatja a barátnőit. Nincs jelleme, utálatos!!
2014. febr. 2. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!