Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt-e olyan ember az életetek...

Volt-e olyan ember az életetekben aki először rosszat akart, keresztbe akart tenni, de valami véletlen folytán megváltozott a hozzá állása és jó barátok lettetek? Ha igen kérlek meséljétek el a történetet.

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenben nem volt részem. Fordítva igen. Az a valószínūbb.
2014. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fordítva történt. Igazán sajnálom, pedig szép barátság lehetett volna belőle, jól indult... :(


Veled történt már ilyen? Mármint amiről kérdezel.

2014. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, többször is előfordult -- bár az esetek többségében én voltam a "hunyó", azaz a rosszindulatú fél. Volt olyan évfolyamtársam pl. akit nagyon nem kedveltem, és nem is viselkedtem valami szépen vele. Aztán vizsga előtt kérés nélkül kezembe nyomott egy halom puskát, aminek segítségével jól sikerült a vizsga... Nagyon kínosan éreztem magam, és nagyon megbántam, hogy korábban gonoszkodtam vele. Meg is beszéltük ezt, és bocsánatot kértem tőle. Utána jóban lettünk, bár már csupán egy rövid időre, mert aztán végeztünk az egyetemen és ma már messze élünk egymástól.

De sokszor a kezdeti ellenszenvből átformálódó barátság (szerelem is akár) sokkal erősebb, mélyebb és tartósabb lehet, mint amikor kezdetben is rokonszenvesek egymásnak a felek. Számtalan film is szól erről...

2014. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen szituktól egyenesen viszolygok. Még cak véletlenül sem hiszem azt, hogy egy csapásra őszinte barátsággal és tiszta lélekkel közeledik felém. Tudod, hogy mi nem válik vízzé soha?

Viszont olyan már volt, hogy 9 éve nem beszéltük, nem is láttuk egymást, majd tavaly óta alig tudom lerázni magamról 2 "barátnőmet" is. Adtam neki esélyt az őszinte kapcsolatra, nyitottam őszintén, de kiderült, hogy mindkettő egy jó nagy érdekember ... Ilyenkor érdemlem önmagamtól a legnagyobb pofonokat.

2014. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha fordítva történt azt is szívesen meghallgatom. Egy rövidfilmet szeretnék csinálni,és realisztikusabb ha már megtörtént esetekhez hasonlítom össze a filmbeli történeteket. :)
2014. jan. 31. 12:40
 6/6 anonim válasza:
3-4 évvel ezelőtt ismertem meg a legjobb barátomnak egy régi "barátját". Mivel sok rosszat hallottam erről a férfiról, és állítólag mindenkinek a barátnőjét elcsábította, kitaláltam, hogy majd megszívatom. (Ugyanis a legjobb barátom szerelmét is lefektette). Elég feltűnő lány vagyok, nem is a szépség miatt, hanem mert vág az eszem, játszom a szavakkal, manipulálni tudom az embereket. Gondoltam majd elérem, hogy belém szeressen, és megalázom. Ez elég jól is indult, mert nagyon érdeklődött irántam, figyelt engem, tetszett neki, ahogy irányítom a társaságot amiben voltunk és a kommunikációt. Azt itt tudni kell, hogy sokkal fiatalabb vagyok mint ő, és a baráti körünk. Ő viszont, a róla hallottak ellenére, semmi jelét nem mutatta annak, hogy le akarna feküdni velem -vagy bárki mással-, teljesen barátként kezelt, és annyira jóságos volt, hogy nem tudtam volna bántani. Telt-múlt az idő, többször találkoztunk -persze soha nem kettesben-, és továbbra is nagyon figyelt engem, kereste a velem való kommunikációt, én pedig egyre kevésbé tudtam elhinni, hogy ő ennyire gonosz mint, ahogy azt beállítják a többiek. Erről egy regényt tudnék írni, de nem teszem. Már több mint 2 éve együtt élünk, életem nagy szerelme. Várjuk a kisbabánkat. Sokszor visszagondolunk a múltra, és nevetünk rajta. Ma már mindenki másképp emlékszik vissza a baráti társaságból is. Lehet nem is csábította el azt a sok lányt...kitudja már :)
2014. dec. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!