Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs egy barátom se. Hol...

Nincs egy barátom se. Hol barátkozzak?

Figyelt kérdés

Nem járok el sehová, mert egyedül olyan rossz.. :(

Ráadásul nem is vagyok valami szép, hogy csak úgy odajöjjenek hozzám..


18/L


2014. febr. 3. 17:10
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Ráadásul lányokkal nem jövök ki jól, fiúkkal meg (általában az ő részükről) lesz vonzalom, így az is megszakad.

2 nagyon j barátomat vesztettem el 1 hónapon belül, most teljesen egyedül vagyok. Senkim sincs...

2014. febr. 3. 17:13
 2/24 anonim válasza:
90%
hát bulikban semmiképp mert valószinüleg csak kihasználnának... próbálkozz esetleg neten,a nagy számok törvényét figyelembe véve biztosan találsz valakit aki szívesen ismerkedne veled :) 24/F
2014. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
vagyis barátkozna
2014. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%
Na igen! Csak száz-kétszáz kilométer az akadály általában.
2014. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Hát de sehova se járok el, nemhogy bulizni. Mondjuk nem is akarnék, nem vagyok az a bulizós fajta.


Neten éppen pasit keresek, de hát ez is csak időrablás.

2014. febr. 3. 17:16
 6/24 anonim válasza:
ne pasit keress hanem barátokat,pasikeresés csak nagyon ritkán zárul jó eredménnyel :) a barátságok tudnak esetleg elmélyülni
2014. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De ha én már úgy állok hozzá, hogy csak barát, abból soha nem lesz semmi
2014. febr. 3. 17:19
 8/24 anonim ***** válasza:
Ne keseredj kérdező! Én mindig is a való életben szerettem volna megismerni valakit, és nem a neten, de mégis ott sikerült. Pedig neten ha már kicsit szép a fányképed már mindjárt meg akar ismerni valaki,de én mindig arra gondolok, ha bármilyen másik szép lány lennék, akkor is ugyanazt írnák mint amit nekem írnak, mert neten mindenki könnyebben megnyílik. Majd lesz valahogy nyugi!
2014. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
vagy inkább csak nemvolt még olyan barátod aki ilyet váltott volna ki belőled :)
2014. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
fényképed
2014. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!