Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » . Tanácsotokat kérném egy...

. Tanácsotokat kérném egy elég furcsa szituációban?

Figyelt kérdés
Az a helyzet...hogy:Én nekem van egy "átkom" .. hogy nagyon könnyen szerelmes leszek...és fél év alatt 4 lányba lettem szerelmes/nem kamu " szerelem" .. éeztem hogy nekem ő kell ../..és már tapasztaltam ezáltal a jelét annak hogy ezért meg fognak utálni..és most jött el az a helyzet..amikor a legjobb barátom is megutált...elvesztettem őket...mindenki ellenem állt...és már egyszerűen nem tudok mit kezdeni..bármit teszek...csak rontok a helyzeten...mit tegyek ?
2014. febr. 15. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem szerelmes vagy, hanem kanos. Tanuld meg kezelni a kefélhetnékedet, és ne legyél olyan mint egy tüzelő szuka, és nem teszed tönkre a saját életedet.
2014. febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes típus vagy, akkor az vagy, ezt el kell fogadni. Remélem, hogy nincs igaza az előző hozzászólónak, és tényleg vannak mély érzelmeid és nem kevered össze a vágyaiddal.

Hidd el, sokkal jobb az, ha sokszor vagy szerelmes, mint ha soha nem lennél az, vagy túl ritkán. Élvezd ki ezt az érzést. A szerelem szárnyakat ad az embernek, kreatívvá teszi, olyan dolgokra képes, amire nem is gondolt volna.

No de azt nem értem, hogy ezért miért utálna bárki, hacsak nem vagy túl rámenős, erőszakos? Ha pedig mások nem tolerálják ezt az oldaladat, az szomorú, de ilyen az élet. Folyamatosan változik minden és mindenki, és ráadásul nem is egyformán.

2014. febr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a helyzet...hogy:Én nekem van egy "átkom"

A magyar nyelvtan?

2014. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!