Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy gyerek, akivel haverko...

Van egy gyerek, akivel haverkodtam, de mindig beolt, megsértődik, veszekszik velem. És folyton keres. Most hagyjam, majd észre veszi, vagy mondjam meg neki, hogy lehet lekopni?

Figyelt kérdés

Egy csoportba jártunk(nyelv tanulás) és mindig a beszélgetések átmentek sértődésbe, beszólásba, piszkálódásba.


Először még jól eldmálunk mi a szitu, ki mit csinál mi történit a másikkal, szinte napi szinten írt Facen, vagy rám csörgött.

És mindig beszólogatott nekem, meg piszkált, jött azzal, Ő mit tud, mennyire májer már...


És már meguntam! Letiltottam Facen csütörtök óta, de hívogat, meg próbál írni. Most majd feladja, vagy mondjam meg neki, hogy le lehet kopni?


Tényleg úgy látom, mintha csak veszekedni keresne, vagy egy jót sértegetni!



2014. febr. 17. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ellenkező neműek vagytok?
2014. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, ő is fiú, én is! Biztos nem tetszem neki! :D
2014. febr. 17. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért annyira ne vedd biztosra.... :D


Lehet, hogy csak magányos, mindenkit elkergetett már ezzel a viselkedésével, és te vagy az újabb áldozata.

2014. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

ma 15:23


Vagy ő tetszik neked :)

Végülis rászántad azt a 3 percet, hogy feltegyél egy ilyen hosszú és valójában teljesen értelmetlen kérdést vele kapcsolatban, mikor tudhatnád, hogy az ilyen jellegű problémákat nem a gyakori.hu népes tábora oldja meg hatékonyan, hanem az, ha a téged idegesítő embert félcivilizált szavakkal elküldöd a fenébe.

2014. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Végülis rászántad azt a 3 percet, hogy feltegyél egy ilyen hosszú és valójában teljesen értelmetlen kérdést vele kapcsolatban, mikor tudhatnád, hogy az ilyen jellegű problémákat nem a gyakori.hu népes tábora oldja meg hatékonyan, hanem az, ha a téged idegesítő embert félcivilizált szavakkal elküldöd a fenébe."


Nem akarok bunkónak tűnni!

2014. febr. 17. 15:42
 6/7 anonim válasza:

De nem érted, hogy mit akartam közölni! :)

Ha valaki beszólogat, meg veszekszik veled, azt el kell küldeni a fenébe, mert különben a fejedre nő. Viszont ehhez nincs szükséged a gyakorikérdésekre. Vágod?

2014. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ilyen a stílusa vagy valami baja van és nem veszi észre hogy megbánt.
2014. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!