Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti felhívnátok vagy mit...

Ti felhívnátok vagy mit tennétek? (lent) 20/N

Figyelt kérdés
Nem tudom van-e jobb kategória erre,de én nem találtam.Annyi a lényeg hogy van egy férfi barátom(csak barát)aki elég gyakran keres telefonon,és gyakran találkozunk,de most egy ideje nem keresett.Nekem viszont meg kéne most beszélnem vele valami nagyon fontos dolgot,de ő megkért még a barátságunk elején hogy én ne hívjam fel,mert a párja nagyon féltékeny kb minden nő ismerősére,és nem akar miattam vitázni vele,ami érthető,de nagyon fontos dolgot kéne megbeszélnünk.Mondjuk lehet most dolgozik,és akkor a párja nyilván nincs ott,de nem tudom ma dolgozik-e.

2014. febr. 18. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkaidőben küldjél neki egy sms-t, hogy szeretnél vele megbeszélni valamit és kérdezd meg, hogy mikor hívhatod.
2014. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hívd rejtett számról, így nem marad nyoma, hogy ki voltál...
2014. febr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dobj rá egy sms-t, hogy hívjon fel ha alkalmas neki, mert szeretnél valamit vele megbeszélni. Szerintem így korrekt.
2014. febr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
facebookot is feltalálták....szerintem azt sűrűbben nézegeti mint az SMS-ket..
2014. febr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó:Nincs fent facebookon.

A többieknek köszi,akkor szerintem írok egy smst neki.

2014. febr. 18. 11:46
 6/6 kiskakas válasza:
hivd fel az egyik fiubaratja telefonjarol!
2014. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!