Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi kell ahhoz, hogy valakit...

Mi kell ahhoz, hogy valakit legjobb barátnőnek nevezhess? Neked mit jelent ez?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőd mikor ismerted meg,hány éve vagytok barátnők? Mennyit beszéltek egy nap?
2014. febr. 18. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Legjobb barátról tudok beszélni (férfiak vagyunk). Gyerekkorunk óta barátok vagyunk. Annak idején minden nap rengeteg időt töltöttünk együtt. Aztán másik városba kerültünk (egyetem/meló) de még most is gyakran levelezünk, beszélünk telefonon. Az életünk másfele halad, családot alapítottunk de még mindig rábíznám az életem is.
2014. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legjobb ,barát legjobb barátnőt az élet hozza össze...

[link]

2014. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az évek száma adja meg, hogy az akit gyerekként igaz barátnak tartottál az tényleg igaz barát is maradt.

Gyerekként nagyon sokszor mondjuk osztálytársainkra, barátainkra, hogy "ő az igaz barátom". De ahogy az ember élete változik, alakul, költözik úgy apadnak a barátságok száma is. Sokszor előfordul, hogy akit igaz barátnak neveztünk, azzal lassan 20 éve nem is találkoztunk.

Így nagyon kevés embernek adatik meg, hogy elmondhassa bizonyos év után, hogy "igaz barátom van"


Én nagyon szerencsés vagyok ezen a téren. Én 42 évesen már büszkén elmondhatom, hogy igen van igaz barátom.

Barátságunk egészen pontosan 1978-ban kezdődött. Akkor költözhetett mindenki az akkor felépült, és átadott panellakásokba. Szomszédok lettünk, majd osztálytársak, és barátok. Volt, hogy összevesztünk, volt, hogy egymás nyakában borulva örültünk. Ezernyi közös élmények, nyaralások voltak. Én voltam az esküvői tanúja, ő meg az én tanúm. Ő lett a fiam keresztanyja, én meg a lánya keresztanyja. Éjszakákat voltunk együtt amikor elváltam, és vigasztalt. Hónapokat voltunk együtt amikor özvegy lett. Az élet messzire sodort minket, de hála az internetnek, telefonnak, mindig kapcsolatban vagyunk. Évente 2-3 alkalommal hol mi megyünk hozzá 2-3 hétre, hol ők jönnek hozzánk 2-3 hétre (én külföldön élek) Akárki megy a másikhoz az ajtó mindig nyitva áll. Segítjük egymást ha szükséges.

36 év barátság már igaz barátság. Ritka kincs, vigyázok is rá.

2014. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én már kicsi korunk óta ismerem a legjobb barátnőmet:) azóta legjobb barátok vagyunk, minden nap találkozunk és aztán még facebook-on is beszélünk:)
2014. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!