Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm másoknak nem...

A barátnőm másoknak nem tetszően viselkedik, én szeretnék másokkal is barátkozni, de ők a barátnőm szerint ítélnek meg engem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm mostanában mások szerint megváltozott. Én mindenkivel szeretnék jóban lenni, de ha valaki "felszólal" a lány ellen, akkor engem is kiközösítenek, végtére is "hogy lehet ilyen emberrel barátkozni?". Most erre mit mondjak a barátnőmnek? Van olyan beszólása, stb.-je amivel engem is leéget, ma például egy fiú előtt, akinek szeretnék tetszeni. Segítsetek légyszi!

14/L



2014. febr. 18. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő nem a barátnőd akkor. Ha az lenne, nem ellened dolgozna. Hagyd a francba, hisz neked is kellemetlen, terhes a dolog. Barátkozz másokkal.
2014. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélj a barátnőddel a dolgairól, aztán vagy megérti és próbál változtatni, vagy az is lehet, hogy összevesztek, de jobb ha megbeszéled vele, mintha egyszerűen csak elutasítod, az senkinek sem esik jól.
2014. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andrea Sz válasza:
A "barátnőd" feltehetőleg önző és közönséges. Nem a barátnőd, neki sosem lesz barátnője. Olyan embert keres maga mellé, akivel így viselkedhet. A barátok nem járatják le a titkos imádott előtt a másikat. Gyorsan szabadulj meg tőle, amíg teljesen ki nem rekeszt téged minden társaságból. Sérült személyiség lehet, szerintem. Ne akard pátyolgatni, neki szakember kell.
2014. febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!