Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? (a többi lent)

Mit tegyek? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Nem rég váltottam iskolát és első nap mikor bementem megláttam egy fiút aki halálosan megtetszett. Vele álmodom, mindíg rá gondolok. Szeretnék vele megismerkedni, hogy megtudjam tetszek-e neki, de az a gond hogy szinte minden lánynak ő tetszik és ez így elég gáz... :-( Félek hogy visszautasít, és én szerintem teljesen össze roppanék.. :'( Mit tegyek? Ennyire még sosem tetszett senki, és én általában mikor szerelmes vagyok boldog szoktam lenni, de most pont az ellentettje.. :-( Na és ez mitől lehet? Kérlek szépen válaszoljatok, de normális válaszokat kérek! :-)
2014. febr. 19. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tetszik neked ez a fiú, de nem tudod, hogy te tetszel-e neki avagy sem. Ez szorongást kelt benned, ami kellemetlen érzés. Másrészt félsz is megkörnyékezni ezt a fiút, mert ugyancsak nem tudod, hogy mit szólna hozzá, ez sem emeli a hangulatod.
2014. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Lehet ez okozza hogy néha sírok is miatta.. :'(

De mit tegyék?

2014. febr. 19. 14:45
 3/11 A kérdező kommentje:
tegyek*
2014. febr. 19. 14:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez okozza, hogy sírni is szoktál miatta, általában akkor sírunk, ha valamiből túl sok van, legtöbbször túlcsorduló pozitív vagy negatív érzelmek hatására. Sajnos nem tudom, hogy mit tegyél, de ha tudnám sem biztos, hogy megmondhatnám. Szerintem nem sok lehetőség van, vagy elfelejted és keresel mást, vagy valamiképp felkelted a figyelmét és mivel még elég fiatal lehetsz nem gáz, ha megkérsz valakit, hogy kérdezze ki, hogy mi a véleménye rólad.
2014. febr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezen már én is gondolkoztam, lehet megkérem a barátnőm kérdezze meg, mert ilyen téren elég gyáva vagyok.. :/ Letteni még nem teszek le róla, próbálkozom továbbra is, a remény hal meg utóljára.. Köszönöm! :-)
2014. febr. 19. 16:11
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha valakinek esetleg még van ötlete, kérem írja le. :)
2014. febr. 19. 16:13
 7/11 tubifex ***** válasza:
döntsd el, hogy mi a rosszabb: epekedve reménykedni érte,hónapokig-évekig és várni a csodát, hogy kiderüljön hogy bejössz-e neki, avagy a szégyenérzet, ha nemet mond.
2014. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az a rosszab ha várom a csodát.. :-( Szerintetek megírjam neki?

Csak annyira érzékeny, törékeny vagyok, szerintem teljesen összetörnék.. Szerintetek?

2014. febr. 19. 16:54
 9/11 tubifex ***** válasza:
először próbálj meg kicsit többet megtudni róla. lehet,hogy ki is ábrándulnál belőle,ha kiderül,hogy mennyire különböztök. így nem is égnél be és nem is szenvednél érte
2014. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tubifex ***** válasza:
de ha nemrég váltottál iskolát, lehet,hogy szociális öngyilkosság lenne megírni a srácnak,h bele vagy bolondulva... feltéve, ha te nem jössz be neki.nem elvenni akarom a kedved, csak rávilágítok a lehetséges következményekre
2014. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!