Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyit beszélsz egy nap, egy...

Mennyit beszélsz egy nap, egy héten és mikyen kapcsolatban vagy a legjobb barátnőddel? (Legalább 20évesnél idősebbektől kérdezem?

Figyelt kérdés
Szerinted mennyi a normális?
2014. febr. 19. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi naponta beszélünk, néha ha valamelyikünk nagyon elfoglalt, kimarad 1-1 nap.
2014. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 22 leszek,barátnőm 21.Mi naponta beszélünk,hol telefonon,hol facebookon.Amikor itt lakott 5 percnyire akkor nagyon sokszor találkoztunk,minden nap 6-10 órákat is együtt voltunk.Mondjuk akkor egyikünknek sem volt munkája.Most barátnőm beköltözött Pestre hetente 2x-3x leszokott jönni a szüleihez,meg ügyet intézni akkor 1-2 órára össze futunk,de az nekünk semmi :D Jövőhéttől már dolgozni fog akkor szerintem csak hétvégente fog jönni :/


Persze amikor mind2-en dolgoztunk akkor kevesebbet beszélgettünk.


Igazából attól függ szerintem,hogy milyenek vagytok.Én barátnőm nagyon igényli a társaságomat.Én is az övét,de akkor sem leszek rosszul,ha nem találkozunk pár napig,vagy nem beszélnénk.Igazából nekem sose volt olyan legjobb barátnőm akivel napi szintes kapcsolatban vagyok.Így megszoktam,hogy sokszor egyedül vagyok így pár nap semmi beszélgetésbe nem halok bele.De azért örülök,hogy minden nap beszélünk :))

2014. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Én 43 vagyok és nincs barátnőm, a család mellett nem fér bele.
2014. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Igazából nincs olyan, hogy normális. Amennyit igényeltek. Én a legjobb barátnőmmel van, hogy nem beszélek mindennap. Mikor hogy igazából.. Mindkettőnknek meg van a saját élete, de azért hetente 3x mondjuk mindenképpen érdeklődünk a másik felől még ha a tali nem is jön össze, de azért általában az is összejön.


21/L

2014. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, nincsen barátnőm.
2014. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én és a barátnőm osztálytársak voltunk 12 éves korunk óta, most 26 évesek vagyunk. Amíg suli volt naponta beszéltünk (az egyetem első két évében is együtt laktunk), ha személyesen nem találkoztunk, akkor msn-en. Miután különköltöztünk (nem vesztünk össze, csak én kolihelyet kaptam), akkor kicsit eltávolodtunk egymástól, ritkábban tudtunk találkozni, amikor viszont sikerült, akkor úgy folytattuk a beszélgetést, mintha előző nap váltunk volna el egymástól.

Ez azóta is így megy, munka és egyéb elfoglaltságok miatt változó, hogy mikor mennyi időt töltünk együtt, van, hogy 2-3 hétig nem beszéltünk, van, hogy szinte minden nap találkozunk vagy telefonálunk.

Olyankor találkozunk, ha van időnk, vagy átmegyek hozzá, vagy elmegyünk vásárolni, hívni pedig akkor szoktuk egymást, ha van valami közlendőnk, történt valami érdekes, vagy hallottunk valamit egy közös ismerősről.

Néha rossz volt, amikor egy kicsit jobban eltávolodtunk egymástól, de aztán mindig rá kellett jönnöm arra, hogy nem attól ő a legjobb barátnőm, hogy sülve-főve együtt vagyunk. Mindegy, hogy csak havonta tudunk találkozni, vagy minden nap, mindig van miről beszélgetnünk. És számíthatunk egymásra, akár jó, akár rossz dolog történik, ha valami fontos dologról van szó, mindig szakítunk időt egymásra. Amikor megsértődött a barátjára, az éjszaka közepén mentem el vele sétálni. Amikor elveszítettem a munkámat, ő volt az első, akit felhívtam, segített helyrerázni. Én pedig az elsők között voltam, akiknek elmondta, hogy babát vár. :)

Szóval most már nem aggódom olyan miatt, hogy más városban fogok dolgozni, emiatt nem veszítjük el egymást. :)

2014. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!