Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitt tegyek hogy a haveromat...

Mitt tegyek hogy a haveromat visszahozzam a valódi világába?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, négy éve elkezdett beszélgetni egy finn k****val csak, hogy angolt tanuljon. Leveleztek meg aztán Skype-on beszéltek meg ilyenek. Mostanra meg teljesen belehülyült a csajba. Már egy két éve sejtettem, hogy ez lesz próbáltam elijeszteni, hogy biztos, valami darabolós erőszakoló, meghogy nem hogy keresne valakit aki testközelibb. De a válasz csak annyi volt, hogy ő jól megvan. Először haverságot aztán batárságot mondott. Mostanában meg csak a megjegyezhetetlen nevét mondja meg hogy jól elbeszélget vele. Aztán mondtam neki, hogy hagyja már a francba mert ez már tényleg túlzás 25 évesen lehetne annyi esze hogy a saját nemzetén belül válogat. Itt vannak halomra a világon a legjobb csajok. Mindeki tuja hogy a magyar csajok a legszebbek erre meg neki valami északi jégcsap kel. Már azt tervezik, hogy hogy fog a srác kimenni tavasszal, mert akkora a"barátság". A csajnál fog lakni, képzelhetjük, hogy mi lesz ott. Még hogy kedvességből olcsóbbá teszi az utat. Sztetek hogy lehetne leválasztani a gyereket erről az netszerelemről? Komolyan, egyáltalán miért nem tud magyarok közül választani? Szerintem az az eszkimó is biztos azért huzzhatja a haveromat, hogy itt élősködhessen rajtunk. Legalábbis biztos akar valami hasznot húzni belőle.

2014. márc. 2. 20:17
1 2 3
 1/23 acelsziv ***** válasza:
93%
Hát te nagyon hülye vagy. Már amit leírtál az is kész elmebaj. Hagyd a srácot. Jobb barátokat érdemel nálad.
2014. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Talán féltékeny tetszik lenni? :D
2014. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
40%

1. "Aztán mondtam neki, hogy hagyja már a francba mert ez már tényleg túlzás 25 évesen lehetne annyi esze hogy a saját nemzetén belül válogat."


Ehhez neked semmi közöd. Lehet, hogy te nem látsz az orrodon túl, de ez nem jelenti azt, hogy azon túl nincs is világ. Minél erősebben nyomod neki ezt a bes-ari szélsőjobbos irredenta-nacionalista szöveget, annél biztosabb, hogy téged fog hanyagolni, nem a lányt.


2. "Itt vannak halomra a világon a legjobb csajok. Mindeki tuja hogy a magyar csajok a legszebbek erre meg neki valami északi jégcsap kel."


Tévedés. A magyar nők max. 18-20 éves korig szépek, HA szépek. Alcsonyak, hamar híznak, ronda tehenek lesznek 30-35 éves korukra. Tisztelet a kevés kivételnek.

Az északi nők között vannak igen szép, és igen tüzes teremtések is. A rideg, tehén, önző magyar nők, akik számára csak a fakanál és a pelus létezik, igencsak elbújhatnak mellettük.


3."Sztetek hogy lehetne leválasztani a gyereket erről az netszerelemről?"


Sehogy. Az ő élete, az ő döntése, és úgy látom, nem ő él a nem való világban, hanem te.


Szóval a te ennek a srácnak a haverjának GONDOLOD magadat? Önzelten, igaz barátjának, aki jót akar neki és boldog, ha ő boldog lehet? És közben jössz ezzel az eszement idióta szöveggel, csak azért, mert magad be vagy tojva, hogy ő elmegy és elhagy téged, és te egyedül maradsz?


Tudod, én a haverod helyében veled szóba sem állnék többé. Ha ilyen ember a haver, minek az ellenség?

2014. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Jesszus, ilyet is régen olvastam... Az Ő döntése, hogy kit szeretne társnak, csakis kizárólag az övé, nincs megkötve, hogy valaki csak a saját országán belül kereshet társat, én kedvesem például Orosz, szeretjük egymást és ennyi a lényeg, nem az hogy különböző nemzetiségiek vagyunk, beszéljük egymás anyanyelvét is, és ezt csak egymás kedvéért tanultuk...
2014. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen? elmondanád mi abban az elmebaj, hogy nem akarom, hogy a haveromnak a legjobbat egy magyar nőt akarok párúl? Mi van ha csaj úgy megbolondítja, hogy ottmarad, vagy visszajön, de aztán összeházasodnak. Milyen gyerekeik lesznek? Hát nem magyarok, lehet hogy ezen a nyelven majd nem is beszélnek. Gondolom ez téged kicsit sem izgat, meg a csaj nem tud magyarul, és ideköltözne, mert itt ha nem zsákmányolnak ki minket akkor sokkal jobb lesz. Nem tud magyarul és akkor hol fog dolgozni. Sehol, majd megy a segéjért.
2014. márc. 2. 20:33
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Ezhülye.
2014. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

# 5

És ezek az érvek nem győzték meg? Hihetetlenül meglepő...:D


Úgy tűnik, hogy féltékeny vagy.

2014. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Azért remélem kapok majd tanácsot is, nem csak a nagy nemzetközi agymosottakat kell olvasnom...
2014. márc. 2. 20:41
 9/23 acelsziv ***** válasza:
Kösz kérdező. Ekkorákat már rég röhögtem. Most megyek és elmondom mindenkinek, hogy mekkora kretént láttam :D
2014. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Meg ez a féltékenység. Nem tudtok olvasni vagy én nem mutattam ki eléggé, hogy nem szeretem a nem mi fajtánkat. Nem vagyok féltékeny egy cseppet sem. És igen jó barát megvédi a barátját attol ami kárára válik. Pont ezen lennék, ha itt nem jönnétek ezekkel az agymosott dumákkal. Hogy nacionalista meg irredenta. Persze az meg sem fordult a fejetekben hogy neki itt vannak a gyökerei és haza nélkül senki sem élhet a legnagyobb költőink is megmondták.


Acélszv: menj majd mindenki közül lesznek aki megmondják, hogy mi az igazság. Majd jusson eszedbe amiket írtam...

2014. márc. 2. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!