Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Már nagyon elegem...

Mit tegyek? Már nagyon elegem van!

Figyelt kérdés
Az van hogy a barátaim nagyon kockák és egész nap csak arról beszélnek hogy pl. Hogy szerezzek aranyat meg hogy hogy csaljak a COD-ba... És normális témákról nem is tudnak beszélni csak erről és szerintük az a ciki hogyha nem kockulok minimum hat órát a gép előtt mert ők azt csinálják ja és ma először megkérdeztem hogy nézték-e a valóvilágot erre ők: hát én inkább kockulok mint hogy csicska legyek hogy vv-t nézek mit kezdjek velük?

2014. márc. 3. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

való világot nézni nagyobb csicskaság mint kockulni.

Bár aki csak kockul annak sincs sokkal nagyobb élete.

2014. márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

VV is egyenlő szerintem a koculással.

Mit csinálj? Szerezz olyan barátokat, akikkel kimozdulsz otthonról, túrázás, sport, baráti körök, és akkor tudsz normálisabb témákról is beszélgetni.

2014. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ne foglalkozz velük! Nem abból áll az élet h csak kockuljon az élet...Ha jó igazi barátok el kell fogadniuk úgy ahogy vagy ;) Remélem tudtam segíteni!
2014. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a VV nézése az egy szinttel lejjebb van szvsz. akkor már inkább a kockulás, ahhoz lehet kell agymunka is ha olyan játék.
2014. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egymásnak valók vagyok. A VV is szenny.
2014. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk valamit. A Való Világ az egy szenny. Az RTL klubb belesűrít egy műsorba annyi szexet és balhét káromkodással együtt hogy azt nézze a célközönség. Akiknek ugye semmi más izgalom nincs az életében :(

A videojáték ipar teljesen különbözik ettől. Nem elsősorban a COD-ról beszélek, de vannak igenis művészi videojátékok, amik igenis értéket képviselnek. Csak pár példát felhozva elég csak a Heavy Rain történetvezetését és helyzeteit megnézni, vagy akár a Journey világát. Nem megyek bele, de naphosszat lehetne sorolni az értékes alkotásokat sok platformon egyaránt. Persze nem azt mondom hogy az a jó ha valaki éjjel-nappal kockul, de ezeket bár az emberek nem szeretik elismerni olyan értéknek mint egy-egy filmet, de igenis azok. Nem mind, de rengeteg van ami igenis értékes (olykor művészi) élménnyel gazdagítja a játékost. Akár egy könyv vagy egy film.


De amúgy az a legkevésbé csicska aki nem néz VV-t és nem kockul hanem valami a valódi világban is értelmes dolgot csinál :D

2014. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!