Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet egy lakotars...

Hogy lehet egy lakotars ennyire utalatos?

Figyelt kérdés

Harman lakunk egy 3 szobas lakasban. Oszinten szolva elegem van abbol, hogy az egyik csajnak minden hetvegen itt van a baratja. Valamint volt, hogy ejjel 4kor arra keltem fel, hogy csapkodjak a baratnoivel buli utan az agyat, vihancolnak, nekem pedig reggel egyetemre kellett menjek ezert nem is lehetett rendesen pihenni. Ra 2 honapra ejjel 2kor arra ebredek meg, hogy az unokatestvere van itt. Azt kell lesni, hogy mikor nincsenek itt, hogy ki lehessen menni a konyhaba meg a furdoszobaba. Itt" tarolja " a fel csaladjat.

A masik csaj is megcsinalta tobbszor, hogy felhozta a baratjat, mig o egyetemen van, addig a srac itthon ul.


2014. márc. 3. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szólj nekik.
2014. márc. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Más szemében a szálkát... egy ilyen nebáncsvirág, kákán is csomót kereső, besavanyodott emberrel is rossz lehet lakni.

Nézd, ha annyit nem bírsz elviselni, hogy külön szobában így éltek, meg kéthavonta felbukkan egy rokon, akkor vagy megoldod a problémát, vagy elköltözöl egy atombunkerbe tök egyedül.

2014. márc. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én valahol meg tudom érteni, én egy szobában lakok egy sráccal az is elkényeztetett kis senki.


Egész nap játszik, 0-24-ben, se aludni, se lepihenni, se melózni nem tudok mellette. Csapkodja az ajtókat, csámcsogva eszik, levizeli a wc ülőkét. Folyton járt ide barátnő, anyuci, exbarátnő, 1x nem volt megkérdezve hogy figyu, zavarnak e. Pedig én baromi toleráns vagyok, de nem pálya hogy máshova kell eljárnom kb ha pihenni, vagy tanulni akarok, és fizetek egy szobát azért hogy valaki jól érezze magát benne.


De mondjuk azért az ha ott van a barátja nem kellene különösebben zavarjon, meg ha 2 havonta 1x bulizik hajnalig, az sem olyan vészes dolog. Konyhát, fürdőt miért ne használhatnád, gondolom nem egész nap a kádban ülnek, nem kell kerülgetni őket. Meg mondjuk ilyen szempontból az se zavarjon hogy ott van a barátja a szobájában.


Persze, énnekem is van úgy, hogy tulajnak jön csaja, és kerülöm őket kicsit, hogy ne legyek a nyakukon, de most ha épp kajás vagyok akkor kimegyek eszek, visszajövök, így nézve nem kellene zavarjon hogy mi folyik a szomszéd szobában. Mondjuk ha egyedül laknál, akkor meg azt néznéd a szomszéd mit csinál.

2014. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!