Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Régen legjobb barátok voltunk...

Régen legjobb barátok voltunk egy fiúval, de ma már tudom ez nem volt őszinte barátság. Miatt folyton összeveszünk nagyon csúnyán csúfol és trágár szavakkal illet meg engem. Könyvtárban undorító szerkesztett képeket hoz létre Paint-tel. Mit egyek?

Figyelt kérdés
15/L visszaadjam neki ezeket? nagyon rosszul esett ez nekem (most történt)
2014. márc. 6. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen messze lennél hajlandó elmenni a revanzsért?
2014. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 chibiszasza válasza:
Amit most irok nem tul szep, de ha mindenkepp bosszut akarsz akkor biztos mondott el neked olyan dolgokat amiket senki masnak. Hasznald ki. Ha viszont nem akarsz durva dolgokat alkalmazni akkor uljetek le megbeszelni a dolgokat.
2014. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De valami oka csak van, amiért mostanában így viszonyul hozzád. Ezt kellene megtudnod, mielőtt lépsz valamit. Az is lehet, hogy valaki össze akart titeket ugrasztani, és ki tudja, miket mondott rólad. Derítsd ki, mi van a dolgok mögött.
2014. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat elgondolkodtatók.... őt nem ugrasztotta senki mert ő szokta másokkal tenni az összeugrasztást mert ő olyan vezér fajta a fiúk közt..oka talán az hogy nekem valamely dolgokról más a véleményem
2014. márc. 7. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Véleménykülönbségnél érvelni szoktak, nem trágárságokat vagdosni a másik fejéhez, meg képeket szerkesztgetni. Ezek gyerekes reakciók, nem pedig ’vezérhez’ illő megoldási módok. Az ilyenre kár szót, időt, figyelmet és energiát vesztegetni.
2014. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de ez már sokszor megesett és ez az utolsó alkalommal nagyon eldurvult olyanokat mondtak amiket nem kellett volna és mindig kibékültünk de most ez nem így sikerült mert kibékültünk de érezni még most is a történteket sajnos szerintem nem leszünk már olyan jóban mint régen...és ez a szarkeverőinek köszönhető de én ezt hiába mondanám mert egyedül vagyok 3-5 ellen
2014. márc. 13. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:
paprikás krumplit
2014. márc. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!