Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek a fiú helyében?

Ti mit tennétek a fiú helyében?

Figyelt kérdés
egy fiúval nagyon jóban voltam aztán egyszer csak meg gyanúsított azzal hogy bekavartam a kavartam a kapcsolatába. majd aznap este leírtam neki hogy nem kéne kamuznia a barátnőjének(mert igazából nem szereti). erre írja nekem hogy én mekkora ri**nc vagyok meg hogy menjek a f**ncba és odakívánt a ci**nyokhoz. én haragszom most rá és nem szólok hozzá/2 hónapja/ ami elég nehéz mert osztálytársak vagyunk. én várom hogy bocsánatot kérjen de azt nem tudom hogy ő mit vár! segítsetek. köszi

2014. márc. 16. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek már vége. Ő nem fog tőled bocsánatot kérni, hiába is várod. Vagy te kérdezz rá nála, vagy felejtsd el őt örökre.
2014. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!