Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vágyok erre? Létezik...

Miért vágyok erre? Létezik egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés
észrevettem magamon egy nagyon érdekes vágyódást.Egy fajta "alkalmi barátságra" vágyok.A lényeg az,hogy egy olyan barátot akarok,akivel néha összejövök csak mi ketten,megbeszélünk mindent,elszórakozunk stb. majd elválunk és vége.És onnantól kezdve elfelejtjük az egészet,mint ha mi sem történt volna.Nem hívjuk egymást,nem köszöntjük fel,nem megyünk át hozzá kerti partira stb. Csak akkor és azokban az időpontokban ismerjük egymást,amikor együtt vagyunk.Amúgy úgy teszünk,mint ha soha nem is találkoztunk volna.Egy ilyen barátra vágyok már régóta és nem hiszem,hogy ez egészséges...

2014. márc. 16. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nemed és korod?

Hát... az, hogy vágysz egy barátra, akivel bizalmasan megoszthatsz mindent, ha kedved van, elhülyéskedhetsz vele, vagy ha úgy van, elsírhatod neki a bánatod, de utána fél órával meg ismeretlenek lesztek egymás számára, valóban nem normális.

Vagy nem erről van szó, és te fogalmaztál félreérthetően?

2014. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd sértésnek de lehet, hogy mások szemében ez...fura...
2014. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na én pontosan az ilyen alkalmi barátokat utáltam a legjobban: csak akkor lehetett rá számítani, ha velem azonos problémája volt, amikor megoldódott a problémája, engem nem ismert többet és mindenféléket elterjesztett rólam.
2014. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jól értettétek, pontosan ezt mondom én is.Ês szerintem is fura...és se kedvelem az ilyen embereket most meg én is ilyen vagyok...ki vagyok már emiatt...

19f

2014. márc. 16. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Az alkalmi barátság utáni vágy nagyfokú önzésre utal. Azt szeretnéd, ha nem kellene ápolni a kapcsolatot, nem kellene belefeccölnöd semmit, nem kellene segítened, ha bajban van az illető, hanem csak adja a barátásgát, és kész. Ez így nem fog működni. Aki barátot akar, előbb neki magának kell baráttá lenni.
2014. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!