Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kiakaszt a legjobb barátnőm,...

Kiakaszt a legjobb barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre sűrűbben, kb kéthetente valami apróság miatt elkezd pukkadozni, mindig mindent rám fog, hogy én vagyok a sz*r, a rossz, a gyerekes, de én úgy veszem észre, hogy nem csinálok semmi rosszat. Az a furcsa, hogy mindig ő a hibás, nekem kéne megharagudnom rá, de mégsem teszem, mert elfogadom úgy, ahogy van, olyannak, amilyen, ő pedig mégis mindig bennem keresi a hibát. Tegnap voltunk házibuliban, kb 40 fős társaság gyűlt össze. Megjegyeztem neki, hogy az egyik fiú tök jól néz ki, erre ő azt mondta, hogy: "Jaj, hagyjál már, ne is szólj hozzám!". Gondoltam oké. Adtam neki ruhát a buli előtt, mert mondta, hogy hozzak valamit, amit felvehet. Vittem is neki, jól is állt rajta, mégsem azt vette fel. Ez nekem nem jelent problémát, nem is azért írtam le. Meg akartam vele beszélni ezt tegnap, de ő ellökött magától és azt mondta, hogy hagyjam békén.

Néha úgy viselkedik, mint egy óvodás, aztán még engem gyaláz meg ilyenekkel, hogy gyerekes vagyok, stb, mikor tegnap sem tettem semmi rosszat, és felpukkadt rám. Másoknak meg úgy állította be, mintha én pukkadoznék...

Egyébként az ilyenek után még nekem kell bocsánatot kérnem, hogyha azt akarom, hogy barátok maradjunk, mert ő sosem lehet hibás... Aztán mikor kibékülünk, akkor két hétig minden tökéletes, aztán megint kiakad valami apróság miatt, és azt sem mondja el, hogy mi az, elvárja, hogy kitaláljam. Mások szerint semmi gond nincs a viselkedésemmel, meg nem értik, hogy miért veszekszünk, de hát... istenem, tényleg nem csináltam semmit, ő pedig állandóan kiakad valamiért.

Gondoltam arra, hogy valami más is lehet a háttérben és rajtam tölti ki a haragját, de nem tudom... Ha így folytatja, nem marad barátnője, mert akkor én sem maradok már itt neki. Egy ideig még elviselem, de nem tudom már mit tegyek. Nem én leszek mindig az, aki bocsánatot kér olyan dolgokért, amit el sem követett...

Valami tipp, hogy mit tehetnék?


17


2014. márc. 16. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amikor legközelebb megsértődik, hagyd békén, de végleg. Várd meg, hogy ő menjen oda hozzád, de ne foglalkozz vele, keress másik, normálisabb barátnőt!
2014. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az a barátság, aminek vess véget...
2014. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!