Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szülinapi ajándékötletek a...

Szülinapi ajándékötletek a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés
lassan 10 éve ismerem szóval rengeteg ajándékötletet előttem már. valmi személyeset szereretnék tudnátok segíteni?

2014. márc. 21. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyál neki egy fényképtartót és tegyél bele egy képet amin ti vagytok, valami ékszer, egy körömlakk...
2014. márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátság nyaklánc!!! :) Ha kétkezűleg csinálsz valamit, az is jó... Pl. Egy doboz, benne emlékekkel, rólatok :)
2014. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nekem van egy kis tapasztalatom 5 év után szóval:

-tuti van egy csomó közös hülyeségetek...ami arra emlékeztető tárgy,vagy dolog...isteni választás

-ha van valami,amit imád: macskák,vagy Supernatural,vagy ilyesmi...akkkr valami olyan tárgyat pl egy giga macskaplüss vagy egy Supernaturalos polo:D

-közös emlék=valahova belépő:stran,állatkert,vidámpark stbstbstb ami emlék maradhat neki

-ha nyálasak vagytok barátságnyaklánc kis szöveggel,hogy te vagy a legfontosabb stb és mellé valami számára fontos apróság

remélem tudtam segíteni:)

2014. júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!