Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsen egy igazi jó barátnőm....

Nincsen egy igazi jó barátnőm. Miért? 32 éves vagyok és mindíg is vágytam egy igazi barátnőre akivel mindent megtudnék beszélni, aki úgy szeretne ahogy vagyok és eljönne velem vásárolni, vagy fagyizni.

Figyelt kérdés
Már néha annyira szomorú vagyok,hogy teljesen magamalá kerülök amikor látom,hogy nevetgél 2 lány,vagy eggyütt bicikliznek,bohóckodnak.Nekem is lehetne?Barátom van,de az mégsem olyan. :( Van igy még valaki?
2014. márc. 22. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan, mintha 12 lennél. Járj el ide-oda, klubokba, sportolj, ott ismerkedhetsz, és majd találsz olyat, akivel jól kijössz.
2014. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már az embert annyira lefoglalja a családja, hogy nincs nagyon ideje barátnőkre, legalábbi én így vagyok vele, van két gyerek, szülők, férjem és mindig rohanunk, hogy utolérjük magunkat. Ha mégis van idő fagyizni, dumálni, akkor meg inkább a férjemmel. De biztosan vannak hozzád hasonlóak, csak keresni kell.
2014. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Pontosan tudom, mit érzel:) Nekem lenne ugyan ilyen barátnőm, de az ország másik felében lakik most már. Így én is ugyanarra gondolok sokszor, mint te: beülni egy kávézóba beszélgetni, elugrani vásárolgatni vagy csak üldögélni és borozgatni a másiknál. Tegnap is épp azt láttam egy ismerősnél, hogy a két lány festi egymás haját, csacsognak, a zene bömböl, ők meg készülnek a buliba.

Nekem sem a munkahelyem, sem a lakókörnyezetem nem olyan, hogy ismerkedhetnék, plusz tényleg nehéz már ebben a korban igaz barátokat találni. Így marad a társam és a családom. Viszont különféle fórumokon, chat-en (még ha virtuálisan is eleinte) nagyon jókat lehet csevegni!

2014. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!