Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 18 éves vagyok lassan, és már...

Rexden kérdése:

18 éves vagyok lassan, és már 2 éve ismerek egy lányit. Legjobb barátok vagyunk, neki meghalt az apja 5 éve . és nagyon hinyzik neki Segítséget kaphatok?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó ötlet lenne ha az egyik réSzerintetek jó ötlet lenne ha az egyik régi fotót A4-es méretű fényképet csinálnék belőle, és rányomtatnék egy szép idézetett? ( nem vagyok magyar anyanyelvű a fogalmazásért elnézést kéregi fotót A4-es méretű fényképet csinálnék belőle, és rányomtatnék egy szép idézetett? ( nem vagyok magyar anyanyelvű a fogalmazásért elnézést kérek)

2014. márc. 30. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a fogalmazással van a baj hanem hogy mindent kėtszer irsz.Amugy jo ötlet.
2014. márc. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Valószínűleg szép gesztusnak tartaná, hogy törődsz vele.


Viszont szerintem személy függő az, hogy most akar erre emlékezni, vagy próbálja elfelejteni, továbblépni.


Érthetően utóbbi esetén nem segítene rajta, sőt...


De te ismered, nem mi. :)

2014. márc. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!