Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tartsam távol? Volt már...

Hogy tartsam távol? Volt már hasonló tapasztalata vkinek?

Figyelt kérdés
Van az osztályunkban egy lány, akit nagyon utálok, mert minden éven váltogatja a barátnőit. Mivel kevesen vagyunk, mások legjobb barátnőjét veszi el. Idén az enyém a soros. Mindig akarja, hogy szünetekben menjenek sétálni a folyosón, ha beszélgetek a barátnőmmel elhúzza tőlem, most direkt rendelt neki az AVON-tól dolgokat, mert tudja, hogy szerezze meg, ammit akar. Már nagyon idegesít. Múltkor megkérdeztem tőle, miért hanyagolja a barátnőjét és veszi el az enyémet. Erre azt mondta: Hagyj békén, látni, h féltékeny vagy és így tudni ki a jó barát. Most utál, és biztos meg fogja magához hívni a barátnőimet, csak engem nem. SEGÍTSETEK kérlek, mert már nem bírom ki!

2014. márc. 30. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnál a barátnőddel beszélni és felnyitni a szemét, hogy mi történik? Ha tényleg igazi barátnőd, kitartana melletted.
2014. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember, aki egyszerre akar megülni több lovat primitív, megvásárló módszerekkel, ha felnőtt fejjel is így viselkedik, az már nagyon gáz, erre sokan rájönnek a környezetében és egyedül fog maradni ...
2014. márc. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia, nekem még nem volt ilyen tapasztalatom de ha lenne szerintem megbeszélném a barátnőmmel hogy ezt csinálja és hogy te nem szeretnéd hogy ez miatt tönkremenni a barátságotok. Ha valóban a legjobb barátnőd tudni fogja hogy igazad van és nem fog tovább foglalkozni azzal a másik csajjal. Mert hiszem te már rég a barátnője vagy nem hiszem hogy csak ugy lecserélne egy ilyen csajra.
2014. márc. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig biztos vagyok abban, hogy a szülei tanították erre, mert ők is így teremtettek/teremtenek kapcsolatokat.
2014. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak az veszi el más barátját, akinek nincs sajátja...

Viszont csak azt a barátot lehet elvenni, aki sosem volt igaz barát.

Én is beszélnék a barátnőddel a helyedben.

2014. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csald el egy sikátorba és szúrd le!
2014. márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1. már beszéltem vele, és azt mondja, h csak megjátsza h barátkozik vele, mert akkor megkeserítené az életét, sajna az enyémet már sikerült tönkretennie :( De köszi a tanácsokat. Utolsó, hidd el már sokszor megtettem volna.
2014. márc. 30. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!