Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Hogy tudnam jova...

Mit tegyek? Hogy tudnam jova tenni? Vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok es van egy tanarnom alt. Iskolabol o 30 eves. Mindig sokat torodott velem es olyan nekem minthaa 2. A anyukam lenne. Miutan elballagtam elkezdtem ra nagyon sokat gondolni (bar mar elotte is jart o rengeteget a fejembe) es elkezdtunk facebookon is beszelni. Mindig mindenben segitett, meghallgatott, es ez sokat jeentett nekem. Csak aztan mar nem nagyon birtam ha nem beszelunk es minden nap irtam es mondtam neki altalaban a hulye kis gondjaim neha mar csak kitalaltam valamit, hogy leirhassam. Meg aztan tok a szerelem tuneteit ereztem nala...nem tudom miert sok idosebb nonel ereztem mar ilyet. De nem szerelem inkabb ilyen rajongas mert jol esik, hogy torodik velem .. Na es par napja elege lett (teljesen jogosan) es leirta, hogy hagyjam ki a gondjaimbol es neha jolenne ha megprobalnam egyedul is megokdani mert o szivesen segit es meghallgat de neki is megvan a sajat baja... Szoval ilyeneket irt. Azota nem beszeltunk. Mit tegyek? Helyre lehet hozni ezt a "baratsagot"(vagy nem is tudom minek nevezzem ezt)?
2014. márc. 30. 10:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Mar arra is gondoltam, hogy leirom neki mennyit is jelent nekem..csak nem akarom, hogy felreertse.
2014. márc. 30. 10:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem, ezt már alapvetően ott elszúrtad, hogy teljesen egyoldalú rajongásból kialakult zaklatássá fordult a kapcsolat, így idővel besokallt...ezen most inkább csak rontani tudsz, a legjobb, ha szünetet tartasz, és ritkábban írsz neki. Esetleg ahelyett, hogy a kitalált gondjaiddal traktálnád, nem gondoltál arra, hogy róla ÉRDEKLŐDJ? Esetleg ő is írhatna neked, nem muszáj folyton neked panaszkodnod.
2014. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!