Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudunk így "kívülállóként"...

Mit tudunk így "kívülállóként" tenni hogy a barátnőm észrevegye?

Figyelt kérdés

13 vagyok,egy osztálytársamról van szó. ő az egyik legjobb barátnőm,kicsit duci és alacsony. februárban járni kezdett egy fiú osztálytársammal,aki egy volt barátnőmet szétszekálta,annyira hogy csomó ideig idegbajos volt miatta. én nem igazán jöttem ki a fiúval,és a másik barátnőnk se,és a fiú meg tipikus beképzelt idegesítő sznob,akinek a hangján is lehet érezni hogy leszar mindenkit,annyi a lényeg neki hogy kiny*ják a hátsó fertályát...

a barátnőm azóta is imádja,pedig a fiú nagyon sokszor megbántotta már.. látszik a fiún hogy unja a barátnőmet,és ezt a bnőm is tudja. de nem szakít vele,több okból is. mert azt mondta,hogy nem érdekli hogy milyen a pasija,mingig szeretni fogja,plusz szerintem azt gondolja,hogy senkinek nem fog kelleni utána,mert tudja hogy duci,meg azt gondolja hogy így nem lesz menő

de az a gáz hogy a fiú már nem szereti.. szóltam neki nagyon sokszor hogy ha már nem szereti akkor mondja el a barátnőmnek és szakítsanak mert a barátnőm rengeteget szenved miatta.. le*rta amit mondtam neki..de kb két hete olyan durván undok a bnőmmel de észre se veszi... amikor a barátnőm meg akarja fogni a kezét,a fiú elfordul,amikor meg akarja csókolni,eltolja. ma amikor a barátnőm odament búcsúzni hogy megölelje,a pasija durván ellökte magától és annyit mondott hogy hagyjál... a barátnőmön látszik hogy szomorú,de kb homokba dugja a fejét...

mit tudok tenni a másik barátnőmmel? szívem szerint megkérném a fiút hogy dobja a barátnőmet,de az a fiú full rosszindulatú, amikor legutóbb kértem valamire,megkértem arra is hogy ne mondja el a barátnőmnek,és direkt elmondta.attól félek,hogy ha megkérem hogy szakítsanak,akkor a barátnőm engem fog megutálni :((

mit csináljak? nem tudom tovább nézni ahogy szenved,ahogy a fiú játszik vele....

13/L,budapest



2014. ápr. 2. 17:37
 1/2 anonim válasza:

azon kívül, hogy a barátnődnek elmondod a fiúról alkotott véleményedet, nem sokat tehetsz. de ezzel vigyázz, mert a barátnőd megsértődhet rád, plusz a fiú is ellened fordulhat. talán hatásosabb, ha a másik közös barátnőtökkel együtt ültök le beszélni vele.

egyébként semmit nem tudsz tenni, ezt a leckét a saját hibájából kell megtanulnia, úgy tűnik.

2014. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már ezerszer beszéltünk vele

De mindegy is, mert csütörtökön a pasi dobta a barátnőmet. Szegény kicsit nagyon kivan

2014. ápr. 6. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!