Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az interneten keresztül...

Az interneten keresztül barátkozni? (lehetséges vagy reménytelen normális emberre rátalálni? )

Figyelt kérdés

Semmi szexualitásra nem gondolok, még csak párkapcsolatra sem. (Ha valaki netán félreértené.) Simán barátságra.


Itt, például ezen az oldalon, nem szoktak barátkozni? Itt vannak normális, értelmes emberek, akik nem hazudnak esetleg a korukról vagy a neműkről? Szerintem a többségük nem igen őszinte. De azért gondolom van pár kivétel.... Mindig van nem?


Megfogalmazódott bennem a kérdés, hogy esetleg mások találtak-e már itt barátságot, vagy csak szimplán olyan embert, akivel leveleznek egymással? (Barátságból.)


Azt hiszem remekül kifejeztem magam. :D Ennél jobban nem is lehetett volna... Azért biztos érthető.



2014. ápr. 3. 17:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én csak egy velem korú lányt ismertem meg. De már nem nagyon beszélünk. De ameddig igen, elvoltunk. Bár én tartózkodom az internetes ismerkedéstől. Igazándiból akkor barátkoztam interneten, amikor élőben nem voltak barátaim. :D De az régen volt. Most pedig vannak, s nagyon is szeretem őket. :)


Nem hazudok a nememről, sem a koromról. :D Lány vagyok, jelenleg 13 éves. S akit lányt megismertem, ő is felvállalja a nemét, korát. :)

2014. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Nekem is vannak barátaim, de úgy érzem, hogy jó lenne új embereket megismerni és szeretnék is. Csak éppen nem tudom, hogy vannak e hozzám hasonló gondolkodású emberek (itt).

Én is leveleztem pár emberrel (más oldalról), jól kijöttem velük, szerencsére abban az oldalban teljesen megbíztam, így nem is merült fel bennem a kérdés, hogy hazugság áldozata lehetek. :D

Talán itt is lehetséges ez... Gondoltam megkérdezek pár embert, ők mennyire jártak ezzel sikerrel.

2014. ápr. 3. 17:25
 3/21 anonim ***** válasza:
én az indexen barátkoztam össze több embrrel, találkoztunk is, többször, évek óta tartó, jó barátságok alakultak ott.
2014. ápr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted az internetet csak ilyen hazug, buta emberek használják?:D Igen, van rengeteg belőlük az biztos. De van rengeteg normális ember is. Bár ezen az oldalon még új vagyok, úgyhogy nem nagyon tudom hogyan oszlik meg az arány, de azért keresgélek én is...:) Már én is kötöttem barátságot interneten keresztül de sajnos a találkozásig soha nem jutottam el. Hát, elég gyáva vagyok, de sajna ez van.:D Egyébként anyukám is a neten ismerkedett meg a barátjával. Tudom, nem a párkapcsolatokra gondolsz, de ez sem annak indult. Most már lassan három éve együtt vannak és nagyon jól kijövünk vele a húgommal együtt. Szóval egyáltalán nem reménytelen semmi.:)
2014. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Van pár jó tapasztalatom :)
2014. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

4/6 Oh, dehogy, egyáltalán nem gondolom azt! Persze tudom, vannak kivételek, de ritka, mint a a fehér holló. Ha nem haragszol nem térnék ki rá jobban, mert ha egyszer elkezdek írni, sosem fejezem be. :D

Én nem szeretnék találkozni, csak beszélgetni. Eddig mindig olyan embereket fogtam ki, akik az ország másik végében éltek, szóval ez nem is jöhetne számításba. Meg hát nem ez a célom.

Örülök, hogy anyukádnak összejött és kívánok további sok boldogságot. :) Ez se olyan gyakori, hogy interneten keresztül valami a találkozás után is összejön. Anyukád nagyon szerencsés volt. :)

2014. ápr. 3. 19:05
 7/21 A kérdező kommentje:
5/6 Megosztanál velem közülük egyet-kettőt? Érdekel és szeretem is mások véleményét olvasni. :)
2014. ápr. 3. 19:09
 8/21 anonim ***** válasza:

"Azt hiszem remekül kifejeztem magam. :D Ennél jobban nem is lehetett volna."


Dehogynem!

Ha pl. nem rébuszokban beszélnél...

Miért nem írsz konkrétumokat, ha komolyan gondolod??

(pl.: kor, nem, város, érdeklődési kör stb...)

2014. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én arra voltam kíváncsi, hogy másoknak össze-e jött és hogy őnekik mi a véleményük erről. Ha az lett volna a célom, hogy én most beszélgetni szeretnék mindenképpen, akkor azt írtam volna ki. Ne érts félre.
2014. ápr. 3. 20:11
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem azért volt valami szándékod vele. Ok nélkül csak nem kíváncsiskodik az ember. :) Amúgy persze, hogy lehet, egy idő után rájössz, hogy kivel érdemes tartani a kapcsolatot.
2014. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!