Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Már nem akarja,...

Mit tegyek? Már nem akarja, hogy a barátja legyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm mostanában elkezdett barátkozni a suli menőivel.

Engem mindig leakar rázni! Minden Péntek délután elmegyünk sétálni,de most az anyukája előtt mondta,hogy mivel elutaznak a szülei nem jön. Erre az anyukája azt felelte márpedig nyugodtan jöhet velem sétálni. A barátnőm pedig rögtön rávágta "nem megyek sétálni! Nem értitek?"

Ez még oké is volt,de akárhányszor a nagymenőkhöz keveredünk mindig le akar égetni.

Pl.:akár mit csinálok "te hülye vagy,hagyjál már a hülyeségeiddel békén" mondatokkal azok meg úgy néznek rám mint valami hülye gyerekre!

Sokszor sírtam már emiatt,s holnap szerintem kiborítom a bilit,hogy mondja meg mi a baja velem.

Szerintetek,hogy kérdezzek rá? Hogyan fogalmazzam meg neki a problémámat?



#barát #lekezelően viselkedik
2014. ápr. 6. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:

"A legjobb barátnőm...Engem mindig leakar rázni!"


Tehát vagy nem akar már a barátnőd lenni, vagy a "menők" közé történő beintegrálódástól elsorvadt az agya.


Mint a legjobb barátod, szerintem úgy lenne fair, ha előbb megpróbálnád kulturáltan megbeszélni vele a problémádat, négyszemközt, és ha ez sem jön be, akkor robbanhat a bomba és szegényebb leszel egy idióta barátságával.

2014. ápr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pff...Undorodom az olyan emberektől mint a "legjobb barátnőd". Csak azért van veled, hogy ne legyen egyedül, de ha jön valaki "menőbb", akkor az már egyből jobb, érdekesebb. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ő nem a barátnőd. Már engem is sikerült így lerázni, mert az emberek azt hitték, hogy én majd mindig megbocsájtok mindenkinek, velem mindent meg lehet tenni. Ebből lett elegem. Szerintem ne borítsd ki a bilit, egyszerűen hagyd a francba, majd ő utánad megy, ha van annyi esze és észreveszi magát. Ha nem, akkor az megint csak azt bizonyítja, hogy nem vesztettél semmit azzal, hogy nem barátkozol vele.
2014. ápr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!