Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ultimátumot kaptam, mit tegyek?

Ultimátumot kaptam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe régóta szerelmes vagyok, szinte tönkretettem magam miatta, és a legjobb barátnőm ultimátumot adott. Vagy ő, vagy a fiú. Szerintetek mit tegyek? Fontos: viszonzatlan szerelem, nem járunk.

2014. ápr. 7. 14:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Dobd mindkettot az eletedbol.
2014. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Imola Ágnes ***** válasza:
77%
Valószínüleg a bartánőd mindent megpróbáld, hogy végre felejtsd el azt, aki miatt teljesen kikészülsz, de te továbbra is tönkreteszed magad miatta. A barátnőd lehet nem lát más utat, hogy rákényszerítsen arra, hogy magaddal foglalkozz. Felejtsd el végre a pasit.
2014. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Barátnő az, aki ultimátumot ad?

Megéri a hűhót a srác, aki nem viszonozza a szerelmedet?


Szerintem az első válaszolónak igaza van.

2014. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Lépj túl a pasin. Nehéz, de járj nyitott szemmel, keress valakit, aki viszonozza az érzelmeidet. A barátnőd csak jót akar neked, de valószínűleg már csak ez az egy lehetősége maradt.Gondolj bele: akár évekig tartó önrombolás, vagy rengeteg közös élmény a barátnőddel(és a szerelem is betoppanhat)? (Tudom miről beszélek, majdnem 4 évig voltam belezúgva valakibe, úgy, mint te)
2014. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Barátnőt mindenképpen küld a fenébe, mert aki ilyet mond, az nem barátnő, még ha esetleg jót is akar, a srácról meg még írhatnál, mert nem derült ki, hogy mit jelent az, hogy szinte tönkretetted magad miatta.
2014. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Bár mindkettőküket nagyon nehéz lenne elengedni.... Valaki kérte, még írjak a srácról, úgyhogy írok: A legjobb fiú barátom volt, és azt hiszem, régen tetszettem nek, folyton ölelgetett, átkarolt, ilyenek,.. Persze, még kicsik voltunk... Aztán egy táborban megtetszett. De szépen lassan szerelem lett belőle. Kb. 6. Osztály elején kezdődött, és most hetedikes vagyok. Azóta ezek történtek: Adtam neki ying-yang barátság nyakláncot, szászszor összevesztünk, ki is békültünk... Elmondtam neki, mit érzek, majd elmondtam még egyszer, utána meg azt bizonygatták, hogy nem. A barátság nyakláncot egyszer odaadtam valaki másnak, mikor nagyon megbántott. Aztán visszakértem. Párszor hülyéskedve azt mondta, nagy a hasam... Elhittem. Éheztettem magam, falásrohamaim voltak... Az említett barátnőm húzott ki belőle, de azóta is vannak rosszabb korszakaim. Karcolgattam magam.., Nem vagdostam!!! Karcoltam. Körzővel. A tavalyi évet végig sírtam, és idén is egy csomószor sírva alszom el. A fíú mást szeret... El is mondta neki, nem járnak, de abba belehalnék.., Nyelvtan órán van, hogy a dogáját odaadja, és megcsinálok helyette pár feladatot. A barátnőm szerint kihasznál.., szerintem is, de ha nemet mondok neki, bűntudatom van. Már kétszer megmentettem őt a beírástól. (Nem sorrendben történtek. Nagyjából ennyi. Ja, meg: Verseket írok... Szinte mindegyik róla szól)
2014. ápr. 7. 19:10
 7/17 anonim ***** válasza:
Amelyik "barát/barátnő" ultimátumot ad, az nem is barát. Hát akkor ha ilyen izé, akkor a pasit válaszd!
2014. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*előző vok,még nem tudtam,és nem olvastam(még most se), hogy milyen értelemben tetted magad tönkre szinte teljesen a pasi miatt, lehet, hogy jobban jársz, ha egyiküket se választod.
2014. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

NE KARCOLGASD MAGAD EGY FIÚ MIATT!!!

S ezt úgy mondom, hogy én más formában de átestem egy ilyenen. Nem éri meg. Nem fog kamatozni. A barátnőd segíteni akar. Szerintem nem azért teszi, mondja ezt, mert olyan gonosz. Hallgass rá!


Foglald el magad! Olvasgass! Nézz kemény filmeket, semmi szerelmet! Felejtsd el egy időre, hogy létezik egyáltalán ilyen! Bohóckodj, nevess! Ne szomorkodj egy srác miatt. Főleg nem miatta. Kérlek, ne tedd. Egyszerűen ne figyelj rá. Lesz más is! Lesz aki sokkal jobban megbecsül téged! Nem szabad ezt tenned magaddal! Értékeld annyira magadat, hogy ezt befejezed, és elfogadod a barátnőd segítségét!


13/L

2014. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Hogy érted, hogy főleg nem miatta? :O
2014. ápr. 7. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!