Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék csinálni most?

Mit tudnék csinálni most?

Figyelt kérdés

A barátomnak már régebb óta van egy lány "haverja".

A csajnak nincs pasija (21éves), én 15 vagyok, a barátom 19.

A csaj nemrég felhívta, hogy segítsen neki valamit a gépén..

Így a barátom átmegy hozzá...

Mit csinálhatnék.? Megkérdezzem tole, hogy mi van most koztuk, vagy inkább szenvedjem végig halkan..? :/

lehet, hogy felfújom ezt a dolgot, de nem tudom, hogy mit tegyek.!

Segítsetek..


2014. ápr. 8. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy 21 éves csaj valószínűleg nem egy 19 éves sráccal akar kavarni. Csak hülye számtech-hez.
2014. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tekintve hogy itt most a barátodon van a teher semmit nem tehetsz, azért Ő már 19, a csaj meg 20 is elmúlt, jócskán összeillenek korban is, Te még fiatal vagy eléggé.


Az első válaszadónak meg annyit, azért mert valaki már 20 elmúlt nem feltétlen fog 27-30évesekkel ismerkedni, csak és kizárólag. Lehet az a csaj pont olyan hogy nála fiatalabbat keres.

21F

2014. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én bíznék a barátomban.

Miből gondolod, hogy nem csak a gépen kell valamit segíteni? A barátod adott okot a bizalmatlanságra (általában, vagy akár a csajjal kapcsolatban)?

Lány vagyok, és nekem is vannak fiúhaverjaim, szinglik is, nem szinglik is, vagyesen, és bizony volt már, hogy áthívtam egy nálam jobban hozzáértő havert, hogy nézze meg a gépem, mert valami furcsa rajta, és nincs pénzem szervízbe vinni. És nem szexuális ellenszolgáltatással fizetek a szívességért, hanem kávéval vagy sörrel :D A haverok nem azért haverok, mert bármit akarunk egymástól.

2014. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De akkor nem azzal az indokkal fogja, hogy csináljon meg neki valamit a gépén.
2014. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy nem tudsz semmit csinálni. Egy 21 éves lánynak egy 15 éves kamasz nem vetélytárs, ha az a lány akar valamit a barátodtól, akkor egyetlen szavába kerülne, hogy elcsàbítsa tőled... reménykedj, jobbat nem tudsz.
2014. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szóval én most nem tudok csinálni semmit? Egy az egyben azt mondjátok, hogy jobban osszeillik azzal a csajjal, minthogy velem...És akkor inkább most dobjam a barátomat?
2014. ápr. 8. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez most egy érdekes esemény, de nem tudhatod a hátterét. Legyen egy figyelmeztetés egy egészséges óvatosságra. Csak ezért ne szakítsd vele! Viszont figyelj oda jobban a megnyilvánulásaira, közeledéseire. Ne betegesen, paranoiásan. Neked kell látnod rajta, hogy mennyire szeret és mennyire hűséges. Egyébként nagyon gyanús ez a sztori nekem a barátod részéről. De önmagában nem ér meg egy szakítást. Az viszont sokat elárul a te érzéseidről, hogy az itteni válaszok alapján képes lennél vele szakítani. Tehát szerintem a te érzéseid sem tiszták, a korodból, tapasztalatlanságaidból adódóan fogalmad sincs egy párkapcsolat lényegéről. Szerintem fiatal vagy egy 19 éves sráchoz. Bár nem ismerem őt és lehet, hogy visszamaradott egy picit.
2014. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!