Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon maga alatt van. Ilyen...

Nagyon maga alatt van. Ilyen helyzetbe még nem voltam hogyan lehetne kicsit felvidítani vagy legalább elterelni a gondolatait? A részletek lent.

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm tengeri malacát tegnap műtötték, de délelőtt elpusztult. Felhívtam, hogy ráér-e ma de elmondta h mi történt de többet nem mondott h miért nem él már mert annyira maga alatt volt. Már évek óta barátnők vagyunk, de most nem tudom hogyan lehetne felvidítani vagy csak annyira lefoglalni h ne gondoljon a kedvencére. :/ Tudnátok tippeket adni? Tudom gyerekesen hangzik de tényleg imádta a tengeri malacát... Holnap megyek hozzájuk, tehát gyors válaszokat kérnék, előre is köszönöm!

14/l



2014. ápr. 17. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Tényleg az eléggé. Egy tengerimalac miatt. Semmit próbáld csak elterelni de nem fog menni mert ő NEM is akar vidám lenni. Érzed a hangsúlyt.
2014. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csak 1 tipp: Kérj tőle segítséget valami olyan témában, amihez ő ért nagyon jól (lehet akár smink, divat, a kedvenc tantárgya, a hobbija stb., stb.).
2014. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem pedig próbálj meg együttérzést mutatni. Egyáltalán nem gyerekes dolog, hogy ennyire sajnálja az elpusztult kedvencét, sőt nagyon csodálatos dolog, hogy ez a kisgyermeki állatimádat és végtelen szeretet nagyobb korára is megmaradt benne. Az emberek jó része úgymond "kinövi" ezért szeretik gyerekes nyafiként emlegetni. Lehet tengerimalac, egér, patkány, macska, vagy kutya a kedvenc kisállata, aki szeretetből tartja őket bármelyiket egyformán megsiratja, mert nem tesz különbséget közöttük. Szóval elég buta megjegyzés, hogy egy tmalac miatt.. Segíteni úgy tudsz rajta, ha látja rajtad, hogy nem gyerekes hisztiként gondolsz erre, hanem megérted, hiszen elveszítette a szeretett kisállatát és ennek tudatában próbálod nyugtatni, hogy nem ő volt a hibás, mert nagy valószínűség szerint magát hibáztatja.
2014. ápr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, mutass együttérzést
2022. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!