Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek az igazi...

Mi a véleményetek az igazi ösztönlény emberekről?

Figyelt kérdés

Volt egy haverunk, aki mint kiderült, engem rühell, de a pasimat a barátjának tartotta, miatta tűrt meg engem, közben az ő párja az én legjobb barátnőm. A srác egy igazi ösztönlény, nem tisztel sem nőt, sem öreget, lányokat is simán képes megütni, rendőrségi ügyei is vannak, mert minden nap piál, és részegen kötekszik.

Eddig nagyon előadta, hogy szeret engem és haverok vagyunk, de mikor a barátnőm elkezdett gyanakodni hogy megcsalja, mi ki akartuk nyomozni hogy vajon tényleg. Erre ők nekünk támadtak hogy beleszólunk a kapcsolatukba, kavarunk stb.

A srác kijelentette hogy rühell engem, és mostmár a páromat is.

Mi nem akarunk többet szóba állni vele, de az az érzésem hogy nincs a dolog a részéről lezárva, és el fog egyszer kapni miket az utcán. És ha szerencsénk van akkor nem ivott előtte, és nem veri be a képünket.



2014. ápr. 21. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Irány a Mónika-show, talán ott van közönség, akit érdekel ez.
2014. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem cigányok vagyunk.

Amúgy ez az oldal azért van hogy válaszoljanak a kérdéseimre, nem azért hogy lecs*sszenek hogy minek tettem fel egy kérdést. Ha nem akarsz válaszolni, akkor húzz innen.

2014. ápr. 21. 11:20
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem mondtam, hogy cigányok vagytok.


Viszont a stílusod olyan, mint a kérdésed.

2014. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem válasz!
2014. ápr. 21. 12:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Szóval... nos, ez tényleg hülye kérdés, és tényleg Mónika-showba való helyzet, bocs. Hogy mi a véleményem: az ösztönlény embert zombinak hívják, és ilyen nem létezik, mert ahhoz a teljes tudatot ki kéne ütni. Kérdésed tehát hibás állítást foglal magába, ami azt jelenti, hogy nincs rá helyes válasz, így nem is lesz. További jó OFFolást!
2014. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól mert rühell titeket ( lehet okkal, lehet ok nélkül - erről nem esett szó) még nem ösztönlény.


"de az az érzésem hogy...el fog egyszer kapni miket az utcán..."


Ez csak a te érzésed. Szerintem örül, ha nem látja az arcotokat és békén hagyjátok mind a 2en.


"nem tisztel sem nőt, sem öreget, lányokat is simán képes megütni, rendőrségi ügyei is vannak, mert minden nap piál, és részegen kötekszik."


A leírás nem ösztönlényre utal, hanem egy tipikus semmirekellőre, aki több mint való nem fogja megélni az 50. születésnapját, ha mégis akkor azt a börtönben.

2014. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Az a véleményem, hogy fikarcnyit sem vagy különb nála. A pasid a haverja, a legjobb barátnőd meg a csaja... ismered azt a bizonyos közmondást, hogy "Madarat tolláról, embert a barátjáról" ?
2014. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt ilyen velünk, mostanában kezdett velünk bunkón viselkedni, pedig eddig haverok voltunk, és azt hazudta hogy imád minket. Most kibújt a szög a zsákból, nem is akarunk többet találkozni vele.

Amúgy szerintem is böriben végzi :(

2014. ápr. 21. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Ha ez a napokban történt akkor pihentesd a helyzetet hátha megjavul a dolog magától és mégis megmarad a pasid és a faszjancsi közötti barátság.


Ha nem javul meg akkor próbálj a lehető legtöbbet a pasiddal mászkálni és nem nélküle.


Ha pedig rosszabbodik a helyzet akkor készülj fel arra hogy szét akarja verni a fejedet és meg akar erőszakolni és utána megölni.


A felkészülést szó szerint értem testileg, a krav maga küzdősport pontosan erről szól, tökönrúgás, szemkinyomás, fül letépés, ujjak kicsavarása és eltörése.

Hordjál magadnál kést és szúrkáld agyon többször egymás után másodpercenként 5-ször.


Így gondolom ahogy a csávó csinálja 1:56-nál


https://www.youtube.com/watch?v=1eYiDE-VOOM


Ha komoly a helyzet akkor komolyan is kell fellépni ellene.

Ha egy férfi megerőszakol vagy agyonver egy nőt az rosszabb mintha megölné mert a nő soha nem lesz már az a boldog felszabadult ember aki előtte volt és járhat pszichiáterhez hogy kiheverje valahogy a dolgot amíg meg nem hal.


Tudod hogy van a mondás: Számíts a legjobbra de készülj a legrosszabbra


Nézzünk egy kis valóság tartalmat ezzel kapcsolatban.

Ha megtámad részegen és te kinyírod őt akkor mi történik ??


Egy gyenge józan nő megölt egy részeg pasit akinek erőszakos rendőrségi ügyei vannak.

Ugyanmár. Nincs az a bíróság amelyik elítélne.

Még lehet váll veregetést is kapnál hogy köszönjük hogy megszabadított minket a pondró aljanép egyik tagjától aki ennyi kárt okozott embertársainak.


Azért mert nő vagy nem kell hagynod magad úgyhogy hajrá :-D

2014. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9-es te meg mi az istent beszélsz??

Miért erőszakolna meg? Én csak annyit mondtam, ütött már meg nőt, de az csak egy pofon volt, nem félholtra verés! Viszont egy pasit egyszer majdnem megfojtott...

Na mindegy, nem tartom valószínűnek hogy kibékülünk, ha mégis, akkor is max annyira hogy hajlandó lesz köszönni.

Amúgy friss fejlemény hogy a barátnőm kibeszéli minden idegennek akit csak most ismert meg, hogy mi tönkre akartuk tenni a kapcsolatát.

Szóval egyikőjükkel sem akarunk beszélni. A csaj fog még majd sírni, amikor rájön a dolgokra, de másodjára csinálja ezt, harmadjára nem fogadjuk vissza.

2014. ápr. 23. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!