Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátomról kiderült...

Legjobb barátomról kiderült hogy áttétes rákja van. Nem tudom mit csináljak :S mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Légy mellette ha igényli, vigasztald, beszélgess vele sokat, légy támasza.
2014. ápr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legy meleltte, igen, nehez lesz, kulonben meg semmi nem lehetetlen...ilyenkor a magany a legrosszabb, de ne erztesd vele, hogy meg fog halni, legyel vele pozitiv,, nagyon nehez... en a szuleimet vegigkisertem, neha tul sok tanacsot is kaptam...a lenyeg, hogy erzze a szeretet, hallgasd meg. Oszinten egyutterzek veled es kivanom , hogy tortejen valami csoda!
2014. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős, milyen fizikai állapotban van? Van felesége, gyereke? Azért kérdezem, mert általában a személyre szabott segítség hatásosabb, mintha valami általános tanácsot kapsz.
2014. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

17éves lett pár hete. Fiú.

Átlagos fizikum. Sokat humorizált, mindíg vicceskedett, de most nagyon le van törve..

2014. ápr. 24. 13:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyirokrendszeri kiindulású?

Az immunerősítés és a sport fontos, nem szabad, hogy legyengüljön. A fiatalok néhány alternatív gyógymódra jobban reagálnak.

A lelki oldalával kapcsolatban pedig szerintem érdemes lenne egy kicsit sűrűbben élnie és mindig tervezni valamit holnapra. Az agy valahogy mindig előreviszi az embert.

A nagymamám 94 éves, már számtalan betegségen túl van, amikor 78 volt áttétes vastagbélrákja volt. A teste fizikai képtelenség, hogy még életben van. Olyan a csontritkulási százaléka, hogy már szinte puhatestűnek számít:-)))) Jár, mozog és még a 4.-re is felmegy egyedül. Valamiért az elméje viszi előre, hogy másnapra mindig valamit tervez.

2014. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdezo, en a amsodik vagyok, nem tudtam, hogy ilyen fiatal a baratod, mindekepp akkor remenykedni kell es erositeni ot, a Scythian nevu felhasznaloval nagyon igaza van!Kitartas!!!minden fejben dol el !!!!
2014. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1.nézd meg az 50/50 című filmet

2.vedd rá, hogy táplálkozzon egészségesen, és sportoljon rendszeresen. ez a kettő a leggyakoribb dolog, amit egy rákos ember nem csinál.

2.1.a rák kilakulását erősen csökkentik a flavonoidokban gazdag zöldségek, feltételezem a kialakult rák csökkentésére is alkalmas

2.2.mozogjon minden nap, akár kétszer is, nem kell megerőltetni magát mert akkor legyengül a szervezete, elég csak felpezsdítésnek pár könyebb gyakorlat.

3.a fizikai teendőkön túl lelkileg is jól kell éreznie magát

3.1.szórakoztasd

3.2.ha szomorú a dolog miatt, akkor dolgozzatok azon, hogy ne foglalkozzon vele, fogadja el, hogy minden ember meghal egyszer, és pont ezért kell kihasználni minden lehetőséget a boldogságra. érdemes megtanulnia pár meditációs, vagy önkontroll technikát, hogy kezelni tudja az érzelmeit, kétségbeesését.

2014. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

itt találtam egy hosszú és hasznos, tudományos hozzászólást, érdemes utánanézni:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__2345..

2014. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!