Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm teljesen kifordult...

A barátnőm teljesen kifordult magából? 4

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőm március elején szakított a barátjával, és azóta nagyon megváltozott. :( Ideges, alig lehet hozzászólni, mert mindenen felkapja a vizet, és már semmilyen tanácsot nem fogad el tőlem. Egy darabig toleráltam, de most már tényleg nagyon nagyon rossz, hogy már beszélgetni sem tudunk, mert vagy nem szól egy szót sem, csak sóhajtozik, vagy a saját problémáit sorolja, én pedig semmit nem tudok szólni. És azóta már csak azért hív fel minden nap, hogy a házikat megadjam neki,vagy átküldjem a dogaanyagokat, mert nem jegyzetel... :( És szinte egyedül én maradtam mellette, mert mindenki k u r v á n a k tartja, ( 2 hét alatt 4 különböző sráccal smárolt)... Tényleg ez lenne, aminek mondják ( nem akarom még egyszer leírni azt a szót)? tartsak ki mellette, akkor is ha csak kihasznál és bunkón viselkedik velem? Próbáltam beszélni vele, hogy nem kéne ennyi pasival kezdeni, de sajnos szinte meg sem hallgatott, nem mond el semmit, mert nem akarja, hogy "mindenbe beleszóljak"! Én tényleg csak segíteni akarok neki...

2014. ápr. 24. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Átmeneti helyzet, tarts ki!
2014. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!