Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van két jó lánybarátom, ők...

Van két jó lánybarátom, ők viszont utálják egymást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha az egyik megtudja hogy a másikkal voltam azonnal kikel magából. Az egyikükkel jártam is. Nem szeretném őket kibékíteni mert az lehetetlen lenne, csak nem könnyű így kettejük között lenni, mint választóvonal, mert sokszor rajtam csattan az ostor. Pedig nem csináltam semmit.


Ti hogyan vélekedtek? Mit tennétek ha ilyen helyzetben lennétek?


F


2014. ápr. 25. 21:58
 1/3 anonim válasza:

Nekem volt hasonló, bár ők korábban legjobb barátnők voltak. Na meg én tulajdonképpen rájuk erőltettem valamiféle békét.

Kérdezd meg tőlük, miért utálják a másikat, nem hiszem, hogy bármelyikük is képes lenne megválaszolni ezt... :D

2014. ápr. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Féltékenykednek. :D

Szerintem mondd el nekik, hogy nem fogsz választani közülük és ha nem tetszik nekik akkor együtt lógtok, így mindkettővel tudsz lenni egyszerre..

2014. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Belegondolsz, te sem örülnél, hogy ha a másik az ellenségeddel lenne, szóval ez hosszú távon úgy sem fog működni szerintem, ilyen az élet sajnos...
2014. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!