Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik, hogy viszonylag...

Létezik, hogy viszonylag rövid idő alatt így kiismerjünk valaki?

Figyelt kérdés
Most mentem gimibe. Gólyatáborban nem volt szipmatikus az a lány, akiről szó van. Sőt, egyenesen féltem a tudattól, hogy egy osztályba kerülünk. Aztán kábé félévkor jobban megismertem. Külsőre teljesen az ellentétem, ő fekete hajú, barna szemű, alacsony és ducibb, míg én szőke vagyok, kék szemű, magas és nagyon vékony. Ő nagyon nyílt és hangos, én meg visszahúzódóbb vagyok, és csöndes. Ugyanazokat szeretjük, ételből, zenéből, hobbiból, de még ugyanazok a "pasiideálunk" is. Elég egymásra néznünk, és egyszerűen tudjuk, hogy mire gondol a másik. Van, hogy pl. Facebookon ugyanakkor írunk egymásra. Nem először volt már, hogy este rossz kedvem volt és kiderült, hogy neki is. Ez nekem nagyon fura, mert nyolc év után még mindig van, hogy nem értem a barátnőimet (sőt, van hogy a saját tesóimat se), hozzá meg fél év elég volt, hogy ránézzek, és tudom mit gondol. Egyáltalán ki lehet ismerni a másikat ennyi idő alatt? Mással is volt már ilyen?

2014. ápr. 25. 23:10
 1/4 A kérdező kommentje:

*valakit

Bocsi a hibákrét.

Ja, és mindketten 15 éves lányok vagyunk, két nappal utánam született.

2014. ápr. 25. 23:12
 2/4 A kérdező kommentje:
*hibákért
2014. ápr. 25. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Én a legjobb barátnőmet 7 hónapja ismerem,de tudom mikor van baja,csak leplezi,meg ő is rám néz és mintha a gondolatomban olvasna. Neten keresztül beszélek vele és már abból kiderül,hogy milyen kedély állapotban van.Telefonon beszélünk akkor is tudom mi a helyzet.

Akkor van amikor rosszul vagyok napokig lelkileg is meg fizikailag is és akkor ő is. Egyszerre jön meg nekünk :D


ja és amikor megismertem nekem sem volt szimpi, mi is ellentétek vagyunk külsőleg belsőleg.


Mi is csodálkoztunk,hogy a nagy összhang,szeretet,bizalom meg minden ilyen hamar kialakult köztünk.


Én 22,ő 21 éves

2014. ápr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, persze, valszeg nagyon egy húron pendültök.

Legjobb barátnőmet én is 15 évesen ismertem meg, nálunk is kölcsönös ellenszenv volt első látásra, aztán nagyon összecsiszolódtunk, személyiségre nagyon hasonlítunk, máig rendületlenül a legjobb barátnő, 32 évesek vagyunk már.

2014. ápr. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!