Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy osztálytársammal...

Yasacu kérdése:

Ha egy osztálytársammal szinte testvéri a viszonyunk neten és élőbe meg mind a ketten szégyenlősek vagyunk egymás mellet akkor olyankor mit tudok tenni? 15/f

Figyelt kérdés
Nem tudok igazábol témákat hogy miröl beszéljek vele

2014. ápr. 26. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Na ez a baj a mai világgal
2014. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha döcögősen is megy, de próbáljatok élőben is egyre többet beszélgetni. Fog az menni! Addig is játsszatok együtt valamit, amihez nem kell túl sok beszéd, hogy szokjátok egymást.
2014. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mit jelent, hogy neten testvéri a viszonyotok? ezt hogy érted?
2014. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves #3 úgy értem hogy nagyon sok mindent megtudunk beszélni mindent, megbeszéljük a problémát szeretjük egymást, élőbe is ugyan ez van, csak ott nehezebb a szavak
2014. ápr. 26. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
ő is srác? miért féltek akkor egymástól? lehet, nem lógtok eleget együtt élőben, nem?
2014. ápr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hidd el nekem légyszíves, hogy neten nem lehet "testvéri" viszonyt kialakítani. Ahhoz nagyon sokat kell együtt lenni és beszélgetni. A chat a létező legszemélytelenebb kommunikációs forma, + neten a legnagyobb bunkók is tudnak jófejek lenni. Én majdnem ilyen helyzetben vagyok egyébként, csak én valóban elmondhatom az osztálytársamról (és egyben a legjobb barátomról), hogy olyan, mintha a testvérem lenne. Ez pedig azért van, mert rengeteg idő töltünk együtt. 16/f
2014. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!