Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Szeretnék Bp re költözni és nem ismerek senkit, nem az a fajta vagyok hogy egész nap 1 szobában üljek és gépezzek. Hogy vagy hol tudnék barátokat szerezni? Akikkel el tudok menni szórakozni, sörözni, csajozni stb.

Nem családdal költözünk csak én egyedül és Erdélyből!

Keress kérdéseket hasonló témában: barátkeresés

2014. máj. 2. 12:00  Privát üzenet  

A válasz
Sophiea nevű felhasználó válasza:

Az első pár napon menj el egyedül bárba/sörözni és próbálj beszélgetni. Ha a szomszédaid közül szimpi valaki, hívd el sétálni/vásárolni/ kérd meg, hogy mutassa meg a legjobb kocsmát/stb. Nyilván vagy iskola, vagy munka miatt költözöl... mutatkozz be a kolégáidnak/iskolatársaidnak, dumáljatok és majd kialakul minden. :)

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2014. máj. 4. 16:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Munka miatt megyek bp-re és attól félek hogy öregek lesznek a szomszédok vagy nem olyanok akik szeretnek bárokba járkálni :)

# 2/2Időpont 2014. máj. 4. 19:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A kutyám egész nap körbe körbe megy és ha előtte van valami akkor nyög már öreg kutya de ez nem hiszem hogy az öregség jele lenne 15 éves 16 évig élnek általában az ilyen fajta kutyák?
Japán akita más fajta kisebb termetű kutyákkal együtt lehet tartani? Szerintem lehet együtt tartani őket! Nevelésen múlik az egész!
Az ilyen fajta házicipő, kényelmes egész nap otthon a babának?
Kislányomnak van egy Border collie kutyusa. Az egész család imádja! Nem egy "ugatós" fajta mint kölyök Mennyire várható az, hogy esetleg később jelezni fog ha idegen érkezik hozzánk stb?
Üdv. Mindenkit. Van egy teknős bekam es nem tudom mijen fajta? Meny idő telik el amedig kezd kajalni? Attam szaraz kajat neki de csak nezi nem eszik! Egesz nap a vizbe uszkal!
A sütő kijelzőjén nem világít egy jelzőfény. Led probléma okozza, a fény hiányát, vagy ennél a fajta kijelzőnél egyben van az egész és csak egyben cserélhető az egész?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!