Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másnak is értelmetlenül telik...

Másnak is értelmetlenül telik el az élete?

Figyelt kérdés

Semmi izgalom,csak egyhangúság folyamatosan.

Az is baj,hogy nincsenek új barátaim sajnos a régiekkel megszakadt a kapcsolat és nehezen ismerkedem.


Nektek milyen az életetek?



2014. máj. 3. 16:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Pont ilyen.
2014. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
100%
Teljesen hasonlóan érzek én is. Gondoltam is már rá, hogy innen fogok hasonló embereket szerezni, közös bulik szervezése végett :D
2014. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ketteske, én az egyeske vagyok. Benne vagyok. Csapjunk egy világvége partyt.
2014. máj. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Próbálok ismerkedni emberekkel de valamiért ők nem akarnak velem. Mióta elvesztettem a régi gyerekkori barátaim azóta nincsenek igaziak.
2014. máj. 3. 17:02
 5/30 piriiiiii ***** válasza:

Nem.

Nekem jobban telik, értelmet viszek bele, tudod... hozzáállás kérdése. :)

2014. máj. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Egyeske vagyok megint.

De ez mindenkivel megeshet. Sőt. Tessék kimozdulni és ismerekdni. Én is ezt teszem. Kevesebb sikerrel mint többel, de már annyi sz*r dolog történt velem, hogy nagyot nem bukhatok.

2014. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát gyerekek! Aszondom fogjunk össze!
2014. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó kommentedet mintha rólam írtad volna le. Én is pont ugyanígy vagyok vele. Ismerkedek én, próbálkozok, de tartós barátságaim már nem alakulnak, holott még fiatalnak számítok 19 évesként. De őszintén szólva én nem szeretem a saját korosztályombelieket, folyton idegenként érzem magam.

Szerintem nagy mértékben ezt befolyásolja az, ahogy felnőttem én meg te. Én pl gyerekkoromban emlékszem hogy sok baj volt a családomban, konfliktusok, sokszor mikor én akartam megszólalni a sok felnőtt között mindig azt kaptam hogy ne szóljak bele a nagyok dolgába. Mit mondjak, sikerült ezzel elérjék nálam hogy zárkózott lettem, és ténleg nehezemre esik próbálkozni beszélgetni egy vad idegennel, annak ellenére hogy igyekszem.


DE maga még az is közrejátszhat hogy én úgy vettem észre hogy egyre zárkózottabbak lettek az emberek-mintha.

2014. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már így. De értelmet kell adni az életnek.
2014. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Megint az egyeske.

Én moyndjuk boldog voldogtalannal leállok beszélgetni. Minden lehetőséget megragadok az életben. 25 vagyok és nem kéne itt tartanom ahol. De igyekszem citromlét gyártani. Sokan vagyunk. Sőt egyre többen. Sose tudhatod mikor akarsz bele személyesen is egy hasonszőrű barátba.

2014. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!