Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ezt sertesnek...

Szerintetek ezt sertesnek szanta? Ledagadtozott?

Figyelt kérdés

Van egy srac az osztalyban, es egyik nap leult mellem es megkerdezte hany kilo vagyok. Mondtam neki hogy semmi koze hozza, erre megtippelt 60nak (kosz szepen)

Aztan elkezdte magyarazni hogy o 60, mert az izom az tobbet nyom mint a zsir.

Ezt megis hogy ertette?? Hogy dagadt vagyok??

Az ilyesmi beszolasokat nem tudom hova tenni,mar egy ideje eveszavarom van, de ez ugye nincs a homlokomra irva...



2014. máj. 3. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem kérdezted meg tőle hogy ezt hogy értsd?
2014. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felenk vagyok, egy ilyen utan sietek haza, mint akit puskabol lottek ki:D
2014. máj. 3. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány cm vagy és hány kiló? Mert ha van rajtad kis felesleg és rosszindulatú a gyerek lehet inzultálni akart, de ha vékony vagy és kisportolt akkor lehet azért kérdezte, h mennyi izom van rajtad, mert csalóka lehet.
2014. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább ez legyen a nekem járó rossz sors, mint az éhezés! Sose értettem, hogy lehet két mondatnak ekkora jelentőséget tulajdonítani! Azok a mondatok főleg a kiötlőjükről árulnak el egy s mást, őrajta pedig csak ő maga tud változtatni, neked tehát igazán semmi dolgod vele és a koszlott gondolatvilágával. Szólj, ha tévednék!
2014. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hány centi vagy.
2014. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!