Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyanok, akiknek...

Vannak itt olyanok, akiknek hozzám hasonlóan csak haverjaik vannak és megbízható barátjaik nincsenek? Nálatok mitől alakulhatott így? Zavar ez titeket? 26/F

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 12:08
1 2
 1/11 találdkitehaérdekel válasza:
77%
ha te nem vagy megbízható, nem fogsz igazi barátot találni. mindenki megbízató barátot keres és lehet hogy ez belőled is hiányzik. nem ítélkezem mert nem ismerlek, csak egy lehetőség, ha nem így van akkor más lehet a probléma, vagy csak simán az elkorcsosult társadalom miatt egyre kevesebb a normális, megbízható ember
2014. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

így van, csak akkor keresnek ha kell valami, persze azt is ingyen.


Nem zavar. legalább tudom hányadán állok velük.

2014. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de nekem is vannak haverjaim, akik "csak úgy vannak".

Egy igaz barátnőm van, akire számíthatok.

Mitől alakult így? Csendesebb ember vagyok, nem járok bulizni és még sorolhatnám.

2014. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megbízható vagyok, szóval más a gond. Ha valamit megígérek, akkor az mindig úgy van, lehet rám számítani! Inkább az lehet, hogy ritkábban igénylem, hogy eljárjak szórakozóhelyekre. Piálni nem igazán szoktam és nem is dohányzom. Inkább a természetközeli dolgok érdekelnek, nem egy füstös kocsma, vagy mozi, színház, utazás ilyesmik.
2014. máj. 6. 16:54
 5/11 anonim ***** válasza:

#4

Én is pont így gondolom és ilyen is vagyok. Sajnos, az ilyen embereket észre sem veszik.

2014. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 találdkitehaérdekel válasza:
Jól gondolom, hogy ezek a ritka bulizások meg azok a programok által szerzett ismeretségek nálad a haverok? mert akkor igazad is van, és a probléma, hogy rossz helyen keresed. keresd a te hobbid körében, ott fogsz magadhoz hasonló személyiségű, igényű és idejű embert találni akit igaz barátodnak nevezhetsz.
2014. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint kevés barátom van, de oszt. társam pont ilyen ember. Ha megyek vele az utcán, akkor nincs olyan, nap, hogy ketten-hárman ne jöjjenek oda hozá, hogy 'csőőő mizu?'. Nem hinném, hogy őt zavarja, ezek mellett asszem van egy barátnője, meg talán én is valami olyasmi féleség vagyok neki, bár inkább ő kötődik hozzám.

Úgy alakult ki nála ez, hogy baromi nyitott csaj, és mindenkihez odamegy, köszön, 'sziaa ez és ez vagyok stb.' Engem pl nagyon zavarna, ha nem lenne egyetlen barátom se, akire úgy igazán számíthatnék.

2014. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nekem voltak "barátaim" csak idövel rájöttem arra hogy azok akiket igaz barátaimnak hittem igazából nagy fos mindenki!

Biztos bennem is van hiba de jelenleg nekem jó igy hogy csak haverok vannak!Ha érdekel h miért lett vége ezeknek a nagy "barátságoknak" irj privátba elmesélem szivesen!Amugy nem zavar különösebben h nincs. 26f

2014. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

A mai társadalomban nagyon kevés igaz barát van, az én saját példám hogy fiú igaz barátság olyan ritka mint a fehér holló. De az is lehet hogy ez csak nállam van így. Persze vannak lány barátaim már több éve, és ők tudják is hogy mi a barátság. Két srác közötti igaz barátságról nem nagyon halottam. Vagy kihasználják a jóhiszeműséged, és átvernek. De lehet hogy én is rosz helyen keresgélek?..

Mindenesetre a véleményem hogy inkább a haverság, mert ha igaz barátnak tilulálunk valakit akkor, rosszabúl esik ha cserben hagy minket.. 23/F

2014. máj. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem hatalmas mázlim van, hogy rátaláltam egy olyan barátra, akiben tudom, hogy megbízhatok, mert nagyon hasonlóak vagyunk. Ő is az a naiv, jó lelkű ember, mint én. Voltak korábban barátaim a gimiben, aztán kiderült, hogy mégsem azok az igazi jó barátok. Sőt... tipikus kis rafinált, ügyesen keverem a kártyát lányok voltak. Ezek után nagyon óvatos voltam.

Szóval ez nem a te hibád, ehhez szerencse is kell. Amit tanácsolni tudok, hogy a tejes bizalmadat ne add túl könnyen, csak ha kiérdemelték.

A haverok is kellenek, egy-egy bulira, hülyülésre, sörözésre mindig jók. Ki tudja, még igazi barátság is kialakulhat valamelyikükkel.

2014. máj. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!