Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátokat keresek, vagy...

Barátokat keresek, vagy beszelgeto tarsat?

Figyelt kérdés
sziasztok...eszrevettem mostansag helegem van egy olyan baratom sincs akire mindig szamithatnek vgy kar eljonne velem barhova is.csak haverok....akik semmire nem jok..jo persze ott vannak,de kivel lelkizze kivel beszelgessek?!ha esetleg valaki ugyanilyen cipoben jar szivesen beszelgethetnenk esetleg beulhetnenk valahova v csak lelkizhetnenk mert nagyon hianyzik...egy mganyos 16eves lany Budapestrol..

2014. máj. 12. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Budapestre akarok költözni, most! Annyi meg annyi barátom lehetne, itt Kecskeméten semmi lehetőségem nincs. F
2014. máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ne legyel buta!:) ugyan annyi eselyed vn ott is bartkozni,es ha meg beszelgetotarsat szeretnel en itt vagyok!:)
2014. máj. 12. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszélgetőtársat nem szeretnék, panaszkodni sem, csak az érthetőség miatt írom: személyesen nem tudok ismerkedni, csak a neten. Mivel nincs kifejezetten barátkereső oldal, kénytelen vagyok itt ismerkedni. Itt pedig a legtöbb ember budapesti, vagy nagyon messze lakik tőlem. Kb. 5 év alatt egyetlen barátom sem lett. Nagyon jól jönne egy másik helyre költözni, teljesen felforgatná az életem és nekem erre van (már évek óta) szükségem.
2014. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha te igy erzed akkor hajra:)
2014. máj. 12. 23:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont az a bajom, hogy falun lakom és személyesen nem tudok ismerkedni mert itt már 30km-es körzetben ismerek mindenkit szinte(sajnos) :D


Irigyellek titeket egy picit :/

24/F

2014. máj. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából én is falun lakom. Már évek óta város, de nekem akkor is falu marad. A legközelebbi nagyváros 25km-re van, a kaja egy részét és szinte minden mást innen szerzünk. A szüleimnek itt van a munkahelye és bízom benne nagyon hamar az enyém is itt lesz, de szívem szerint hagynék mindent és elköltöznék. Utálok a faluba hazajárni, kötelező kiadás a buszbérlet, sokszor van 1-2 óra szabadidőm, ott eltölteni sok, hazajönni meg kevés. Utálom, hogy bárhova megyek buszhoz kell igazodnom. Irigykedhetsz #5, de nincs mire.
2014. máj. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia. Ha még aktuális akkor dobj meg privátban az ìmèleddel ès beszélhetünk. Nem igazán van kivel beszèlnem.
2022. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!