Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt egy legjobb barátom de...

Volt egy legjobb barátom de összevesztünk egy komolyabb dolog miatt ezért elfajult a helyzet ez miért van? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az van, hogy állítólag ő volt a "legjobb barátom" De irodalmon elvileg miattam kapott szaktanárit.. Ezen összevesztünk és meg akar verni, totál tudom, hogy erős vagyok és megtudom verni de amikor oda kerül a sor, akkor beparázok és nem merem felemelni a kezem csak, hagyom, hogy üssön..Ez miért van? Kérlek segítsetek!!
2014. máj. 18. 14:39
 1/3 anonim válasza:
Mi irodalom órán leveztünk és mindketten kaptunk egy egy beírást. Szünetben megbeszéltük az egészet és jót röhögtünk rajta:). Már nem azért de nem igazgatóit kap aki az iskolában verekszik? És szerintem azért van mert érzel iránta még valami barátságot és nem akarsz neki rosszat. Így szokott ez lenni megértelek.:)
2014. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

középsuliban az ilyenek csak röhögni szoktunk, ha valaki miatt szaktanárit kaptunk és nem is jogosan, csak a tanár nem a lényeget vette észre hehe

ne bántsátok egymást, beszéljétek meg dolgot! Többet ésszel, mint erővel!

2014. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok vele, hogy megbeszélnénk de vele képtelenség valamit is megbeszélni amúgy 12/F
2014. máj. 18. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!