Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan haragszom...

Szerintetek jogosan haragszom a "legjobb" barátnőmre?

Figyelt kérdés

Ő egyben az unokatesóm is, 2 év van köztünk és nem ugyanabban az országban élünk. Nyáron kimentünk hozzájuk, neki akkor volt egy 6 hónapos kapcsolata. Bemutatott a barátjának, és a legjobb barátjának is. Nekem nagyon tetszett a legjobb barátja, a jelek szerint én is neki, viszont nem lett volna semmi, mert 800 km választott el minket. Az unokatesóm és az akkori barátja szakítottak, majd összejött a legjobb barátjával - aki nekem tetszett. Tudta jól, hogy mennyire odavagyok a srácért, sőt még hitegetett is, hogy biztosan bejövök neki, stb. Facebook-on kirakta, hogy kapcsolatban van, viszont azt nem, hogy kivel. Rákérdeztem, mert nem értettem, hiszen 2 hete lett vége a 6 hónapos kapcsolatának -külső okok miatt-, és máris barátja lett. Tagadta, hogy a legjobb barátjával jött volna össze (aki véletlenül pont tetszett nekem). Majd később kirakták, hogy egymással vannak kapcsolatban - azaz már a nevet is. Utána még próbált jópofizni, majd meggondolatlanul -persze csak burkoltan- |er*b@nco*t@m, amiért 2 "depis" hét után már újra kapcsolatban volt, MEGINT a legjobb barátjával. Felkapta a vizet, majd nem beszéltünk egy ideig. Írtam egy bocsánatkérő levelet, amiért |er*b@nco*t@m. Akkor kibékültünk, hogy ne dobjunk el egy 14 éves barátságot egy fiú miatt. Nemrég beteg volt, és ráírtam, hogy jól van-e, akkor pont nem volt fent de 1 órával később megnézte és nem írt vissza. Rá 1-2 hónapra rám írt, hogy hiányzom neki, stb., de nem reagáltam rá, hiszen ha ő nem méltat annyira, hogy válaszoljon, én miért tegyem?:)

A lényeg: jogosan neheztelek rá amiatt, hogy összejött azzal a sráccal, aki nekem tetszett? Igaz, hogy a távolság miatt nem jöhettünk volna össze, de legalább megkérdezhette volna, hogy "nem vennéd-e zokon, ha összejönnék ezzel a sráccal" -akkor biztosan nem akadtam volna ki-, vagy ha ezt sem, legalább bevallhatta volna, mikor konkrétan rákérdeztem (nem a srác miatt haragszom rá, hanem amiatt, amit csinált, és hogy ennyire nem vette figyelembe az érzéseimet - 14 év barátság után).



2014. máj. 23. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
És most vagy 14 éves? Mert kb úgy viselkedsz. Amúgy se jöhettetek volna össze, akkor meg mit háborogsz. Csak tetszett neked, nem az ex-férjeddel jött össze, jesszus.
2014. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

A legjobb barátnőm és én sosem vesztünk ilyen hülyeségeken össze.Én sosem akarom barátnak/ismerősnek/rokonnak a párját,mert ez számomra valahogy gusztustalan.Tőlem sem akarták még elszedni a volt barátomat,és a többi 1-3 hónapos kapcsolatomat sem...meg a 2 évest sem.

Gyerekes dolognak tartom ezt a "neked tetszik,összejössz vele,mikor nekem tetszett..."!

Szerintem felesleges ilyeneken rágódni...meg a múlton is felesleges rágódni.

Lépj túl ezen az egészen,mert ha nem ezt teszed,akkor csak egy helyben fogsz toporogni!

2014. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bumbi02 ***** válasza:
81%

Jogosnak tartom a kérdést, hogy most 14 éves vagy-e?


Azért mer tneked nem volt esélyed összejönni vele, miért zavar hogy ő összejött? Ne légy gyerekes.

2014. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2014. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem jogosan haragszol. Én is haragudnék a barátnőmre ha összejött volna a sráccal aki nekem tetszik és letagadja. Nem azért, mert összejöttek, hanem mert letagadja.

De ha még ezt meg is bocsátanám, akkor az 1-2 hónapos elszigeteltséget nem. Arra azért méltathatott volna, hogy válaszol.

2014. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért haragszom rá, mert nem foglalkoztatta, mennyire tetszik az a srác, összejött vele. Ezen kívül még le is tagadta, mikor név szerint rákérdeztem. Egyszerűen csak ez zavar. :)
2014. máj. 27. 17:55
 7/7 anonim válasza:
86%
Szerintem ilyen dolgokon felesleges összeveszni. Amúgy nyugodtan írj neki vissza legközelebb ha írna, mert ha tényleg olyan jó barátnők vagytok akkor úgy is ki fogtok békülni. Lehet, hogy nem most hanem mondjuk megint nyáron, ha esetleg találkoztok.
2014. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!