Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találjam meg?

Hogyan találjam meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb 2 hónapja barátom ajánlott telefonra egy Skout nevű alkalmazást amin keresztül embereket ismerhetek meg az egész világról. Bele is kezdtem beszélgetni emberekkel fiúkkal, lányokkal mindenkivel míg egy nap találtam egy helyes lányt akivel hosszabb beszélgetések után nagyon összemelegedtünk és hát tény: beleszerettem. Én ugye Magyarországon élek ő meg Svédországban így a táv elég nagy és nehéz lenne találkozni csak sajnos nagyon azt érzem, hogyha ezen a világon van egy tökéletesen hozzám illő pár akkor az ő. Viszont pár napja búcsút kellett vennünk mivel azt mondta az elkövetkezendő időkben nem lesz ideje és nem szeretné tovább húzni ezt a dolgot, mivel később sokkal jobban fájni mindkettőnknek így el is búcsúztunk viszont én nagyon kész vagyok és újból meg akarom találni. Az alkalmazást letörölte és nem is tudom ott elérni. Tudom a keresztnevét, hogy hogy néz ki, a pontos születési dátumát és az országot ahol él. Ezek alapján nem tudtok valami módot, hogyan tudnék rákeresni? Nagyon nagyon fontos lenne kérlek segítsetek!

2014. máj. 24. 23:37
 1/5 anonim válasza:
Nagykövetségen érdeklődni lehet, ha jól tudom. Tegyél közzé facebook, vagy más hasonló oldalon, és kérd hogy osszák meg!
2014. máj. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát mondjuk besétálok, megadom az adatokat és adhatnak egy listát azokról akikre ez igaz vagy micsoda? Nem nagyon tudom, hogy működik ez a rendszer. :/
2014. máj. 25. 01:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Abban biztos lehetsz, hogy semmilyen listát nem fogsz kapni a nagykövetségen.
2014. máj. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha netán mégis lehet érdeklődni a nagykövetségen, az biztosan úgy zajlik, hogy megkeresik őt, és megkérdezik tőle, hogy fel akarja-e venni veled a kapcsolatot. Ha nem, akkor nem.
2014. máj. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy hivatalos oldal, ahol meglehet nézni, de így hogy a várost sem tudod, elég nehéz. Amúgy meg, ha ő nem akarja tartani a kapcsolatot, akkor nem kellene erőltetni talán.
2014. máj. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!