Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy régi " barát " vissza...

Egy régi " barát " vissza akar térni az életembe, szerintetek?

Figyelt kérdés
Sülve főve együtt voltunk/persze zörrenések voltunk meg ilyenek/ viszont voltak alkalmak mikor depressziós volt, akkor égadta világon senki nem szólhatott hozzá csak a csajok. Egy idő után (amihez leginkább én aszisztáltam) összejött egy lánnyal, utána a depresszió folytatódott nála és csak akkor volt önmaga mikor ott volt a barátnője. Utána átment az egész kb egyoldalúba hogy csak én kerestem meg ilyenek, de aztán meguntam és leszartam(azóta mindig belehazudott a képembe, semmit nem akart velem csinálni). Ha jobban visszagondolok akkor energia vámpír volt leginkább. Ez volt 4 éve... Ma reggel írt egy nagyonhosszú bocsánatkérő üzenetet hogy mennyire sajnálja és hogy menjen minden ahol volt mert nagyon hiányzom neki és élete baklövése volt. A szívem szerint mondanám hogy persze gyere, de az eszem meg lelökné egy szakadékba. Szerintetek?

2014. máj. 27. 12:11
 1/7 A kérdező kommentje:

Válszokat előre is köszönöm

Gábor - Diósgyőrből

2014. máj. 27. 12:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene egy depressziós embert a betegsége miatt büntetned. A leírásod alapján ő tényleg beteg volt és nem csak ilyen divat-tini-világfájdalom vergődés miatt távolodott el.
2014. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Marika827 ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki,hogy változtasson a magatartásán,mert nem felel meg neked a barátsága,ha mindig csak a negatív oldalát kell ,,simogatnod,,Most neked kell diktálnod,te mit szeretnél.ha elfogadja akkor persze barátkozzatok,mindenkinek jár egy esély,de ha nem változik,ne hagyd,hogy energia vámpirként lógjon rajtad,mert tönkre teszi az életed,és csak kihasznál :)
2014. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is normálisan kell hozzáállnom, de még azért gondolkodnom kell ezen. Köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 27. 13:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze,bocsáss meg neki, de ne felejts. Mondd meg neki, hogy ha legközelebb ugyanígy viselkedik veled, akkor nem fogsz teketóriázni, megszakítod a barátságot.
2014. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a felmelegített kapcsolatok sosem lesznek a régiek... az emlékek, a közösen eltöltött pillanatok örökké megmaradnak, de ugyanolyanok már sosem lesznek... az ember bizalmát csak egyszer lehet eljátszani, utána már másképp áll a dologhoz
2014. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, énis ezen a gondolat meneten vagyok. Szívesen megbocsátanék neki mindet, de az eszem nemet mond biztosan. Mikor kellet neki támogatás bármiben én ott voltam, Fordítva nem. Ám köszönöm a válaszokat. Tudom ez ilyen old meg magad kérdés és neked kell tudni csak érdeklődtem emberek hogy vélekednek efelől. Köszönöm a válaszokat ! :)
2014. máj. 28. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!