Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kell viselkedni egy...

Hogy kell viselkedni egy ilyen régi " bnővel"?

Figyelt kérdés

Áltiban legjobb bnők voltunk ezzel a lánnyal.Külön gimibe kerültünk első évben még tartottuk a kapcsolatot,kerestük egymást.Utána viszont szépen lassan lekopott rólam.Kerestem,nem válaszolt,találkozót kértem,utolsó pillanatokban lemondta. Kb 2 évig ez ment.Nagyon rossz volt.Legjobb bnők voltunk.Nagyon hasonlóak voltunk,mindig volt témánk.Fájt,hogy talált másokat.Engem meg eldobott konkrétan.

Aztán kb 2-3 éve,hogy nem láttam nem beszéltem vele,erre húgomnak írt múlthéten,amúgy húgom is nagyon jóban volt vele, mindig 3-an találkoztunk mentünk ide-oda.

Aztán amikor találkoztam vele nem éreztem azt,hogy mi valaha is bnők voltunk,megváltozott.Aztán ő maga mondta,hogy mivel a sulija olyan volt,hogy volt kint külföldön is 1 évet.Így csak külföldi barátai vannak és nincs senki akivel eljárhatna.Gimis bnői lekoptak.Na akkor jött egy kattanás és rájöttem azért keresett meg minket váratlanul, mert egyedül van.Nekem azóta lett már egy nagyon jó barátnőm és a találkozó napján is hamarabb eljöttem,hogy én barátnőmmel találkozok.Ott sajnálkozott,hogy jajj maradjak még meg ilyenek.De egyszerűen annyira szánalmasnak tartom azt,hogy lekoptat nem keres se engem se húgomat,erre meg hirtelen, mert nincs "senkije" hozzánk jön.

Persze a beszélgetni nagyon jól elbeszélgettem vele.Mivel azért 5 évig csak barátnők voltunk,csak volt pár év megszakítás ha azt nézzük.De nem tudok rá barátnőként tekinteni.

Jövőhéten is akar velünk találkozni.Nem tudom elmenjek-e.Húgom fog vele találkozni az tuti.Persze nem lesz dolgom elmegyek.De különösebben nem izgat.Mivel ő koptatott le állandóan minket,most meg vissza könyörgi magát úgymond.


2014. jún. 1. 17:09
 1/4 A kérdező kommentje:

Gimiben is sok ilyesmi bnőre tettem szert sajnos :/ Megfogadtam,hogy csak olyan emberekkel fogom magam körül venni akiknek fontos vagyok! Van pár haver akik csak bulizni hívnak,de úgy különben nem akarnak velem találkozni.Na az ilyeneket én is max bulizni hívom.Másra nem.

Viszont ezzel a "bnővel" nem igazán tudom,hogy mit kezdjek.

2014. jún. 1. 17:14
 2/4 anonim ***** válasza:

Hú nekem is van egy ilyen "barátnőm". Ugyanígy voltunk, általánosban tök jóban, középsuliban az első másfél évben megpróbáltuk tartani a kapcsolatot (ami gyakran úgy végződött hogy egyedül álltam a buszmegállóban mert mégsem jött - együtt mentünk volna suliban és fel sem hívott hogy mondjuk épp nincs órája) aztán érettségi után is megkeresett de ha meg is beszélünk talit akkor vagy az van hogy lemondja, vagy le se mondja én hívom fel hogy hol van, és belemondja a telefonba hogy ja, mégse ér rá.

Amikor meg összefutunk, akkor jaj találkozzunk meg menjünk el ide oda, adjak kölcsön pénzt.... Szóval meg tudlak érteni, én se tekintek rá barátnőmként.

2014. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te is látod, hogy ez nem barátság, te vagy a ló helyett a szamár. Ha neki se volt soha 1 szabad perce se évekig, te miért most szakítanál rá időt? Tipikusan ide illik aza mondás, hogy ne szaladj azután a busz után, amelyik nem vesz fel. Eddig nem kellettél neki, mint barát, aztán most hirtelen meg igen? Hagyjuk már...
2014. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom.

Nem fogom vele tartani a kapcsolatot.

Max ha tényleg unatkozok és nincs dolgom akkor lemegyek a városba találkozni.De amúgy minden más fontosabb lesz,nem fogok miatta progikat lemondani!! Barátnőmmel beszélgettem és mondta,hogy túl jó szívű vagyok,hogy egy ilyen lánynak akarok adni még egy esélyt.Meg hogy az lenne a legjobb,hogy ha nem is foglalkoznék vele.Ezzel is egyet értek.Igazából úgy vagyok vele,ha unatkozok,nincs programom akkor találkozok vele,ha jön a városba.De én nem fogok hozzájuk utazgatni az is biztos,illetve minden más fontosabb lesz nála.

2014. jún. 3. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!