Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felnőttként mennyire fontos a...

Felnőttként mennyire fontos a barátság, a legjobb barátnő (i) d?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran beszéltek,találkoztok? Tudod,hogy hogyan telt a napja?
2014. jún. 3. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos, mindketten huszonévesek vagyunk. Heti egyszer talizunk, és minden nap beszélünk.
2014. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég messzi lakunk a legjobb barátnőmtől, neten levelezünk olyan 2 hetente, de változó. Hogy találkozzunk, addig néha hónapok is eltelnek. Fontos a barátság, mindig számíthatunk egymásra, de mi nem azok a folyton egymáson lógó barátnők vagyunk.
2014. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fontos,de ha a házastársad a barátod is,nem annyira hiányzik egy barát a mindennapokban.Fontos a kapcsolattartás,tudjuk,kivel mi történik.Általában fb-on messengeren nagyobb kiterjedésű üzeneteket küldünk egymásnak a barátnőkkel,néha találkozunk.Jó,hogy vannak.
2014. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos mégha nem is tudunk gyakran találkozni. Mindkettőnknek van már családja, pár havonta találkozunk, hetente telózunk, e-mailezünk. Én 27 vagyok ő 35 és kb 10 éve vagyunk legjobb Barátnők :)
2014. jún. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fontos lenne, csak nagyon ritka az igazi barátság, már huszonéves kortól is. Ennek ellenére örülök annak, hogy egyeseknek tényleg vannak őszinte barátságaik. Én mindig is vágytam rá, mindig megadtam a lehetőséget, viszont ugyanannyiszor csalódtam. 27 L
2014. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ugyan nincsenek legjobb barátnőim de a barátnőim akik vannak őket nagyon szeretem :)

Egy héten párszor beszélünk, találkozni egy héten max 1-2x szoktunk de van akivel egy osztályba járok vele ugye minden nap találkozom :)

Igen tudom, hogyan telt a napja.

Akivel ritkábban beszélek na neki már nem minden egyes napját tudom csak ír, hogy mi volt vele a héten?

22/L

2014. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!