Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőmmel mostanság...

Legjobb barátnőmmel mostanság elég keveset beszélek mintha elfogyna a téma. Erre vmi megoldás?

Figyelt kérdés

Találkozni találkozunk elég sokat.Talán ez is lehet baj.Átmegyek, kb fél órát beszélgetünk utána a telefonjába gubbad és csak úgy vagyunk a szobában,ha kérdezek vmit vagy mondok nem is nagyon figyel,vissza kérdezz folyamatosan szóval látszódik,hogy nem figyel.

Csak nem tudom akkor miért akarja,hogy átmenjek.

Régebben jobb volt minden.Mostanság meg vhogy kezd olyan dolgokat tenni ami nekem nagyon nem szimpatikus.Más lett a viselkedése.Mondjuk kicsit mintha titkolózna előttem.Többször megfigyeltem,hogy ha vmire rákérdezek akkor nem mond konkrétan semmit vagy tereli a szót.

Furcsa ez,mert én eléggé megbízható vagyok semmit nem mondtam el másnak amiket eddig bizalmasan mondott.Sőt ő mondta azt szereti bennem,hogy megbízható vagyok.Na már most én el bizonytalanodok,hogy ha annyira megbízna bennem akkor miért nem mondja el egyenesen a dolgokat.

Meg időnként mintha hülyének nézne és azt hinné nem vágom a dolgokat.


Egyre többször érzem,hogy túl nagy ellentétek vagyunk ebben barátságban.Eddig jó volt.De mostanság mintha hátrány lenne,hogy ő teljesen más mint én.


2014. jún. 12. 13:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Talán ezért sincs téma,amiről beszéljünk.Mintha unná a velem való beszélgetéseket.Hülyéskedni érdekes mód nagyon eltudunk.De komolyabban beszélgetni elég ritkán.
2014. jún. 12. 13:45
 2/3 anonim válasza:
úgy tűnik, hogy elég fiatalok vagytok, kamaasz kor elég embertpróbáló barátság szempontjából, talán már nem ő a legjobb barátod
2014. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

21 évesek vagyunk.


Hát nem tudom elég rossz így.Rajta kívül nincsenek barátaim.Ő az egyetlen egy barátnőm van.Vannak ismerőseim,de velük nagyon ritkán találkozok,nem is nagyon keresnek,még haver szintet sem ütik meg.

Ha őt elveszteném akkor elég rossz lelki állapotba kerülnék :(


Lányok közt én vagyok a legjobb barátnője,sőt nincsenek nagyon barátnői.Legalábbis én még eddig eggyel sem találkoztam illetve ő mondta,hogy barátságot mindig a srácokkal találta meg.Tényleg sok férfi ismerőse van.


Bár úgy néz ki egy pasi van a láthatáron,lehet miatta lett ilyen.Múltkor is volt egy pasi akivel "járogattak" akkor hanyagolt.Most viszont nem hanyagol csak egyszerűen nem tudunk miről beszélni.

2014. jún. 12. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!